Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fotobajka o Twoim dziecku

19-01-2012, 15:34
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 28 zł      Najwyzsza cena licytacji: 28 zł     
Użytkownik bogna111
numer aukcji: 2041479619
Miejscowość Rzeszów
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 120   
Koniec: 20-01-2012 21:10:12

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Kondycja: bez śladów używania
Język: polski
Przedział wiekowy: dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 lat),
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Szablony allegro

 
FOTOBAJKA O TWOIM DZIECKU - WSPANIAŁA PAMIĄTKA Z DZIECIŃSTWAWitamy na naszej aukcji, na której prezentujemy kilka wyjątkowych książeczek, których bohaterem może być Twoje dziecko. 


Pierwsza kategoria bajeczek została wykonana w technice rysunkowej i zawiera pogodne historyjki z Twoim dzieckiem w roli głównej.


Pierwsza bajeczka nosi tytuł: "Jeżyk" i opowiada o przygodach głównego bohatera, którym jest Twoje dziecko podczas grzybobrania. Książeczka zawiera 5 barwnych ilustracji, na których występować będzie również Twoje dziecko. Bajeczka zawiera 12 stron i wykonana jest w technice rysunkowej.Poniżej przedstawiamy niektóre ilustracje jakie pojawią się w książeczce.


kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć

Druga bajeczka "Smok" opowiada o przyjaźni głównego bohatera, czyli Twojego dziecka ze smokiem Teofilem. Podobnie jak poprzednia książeczka zawiera 5 ilustracji, wśród których na czterech przedstawione jest Twoje dziecko. Bajeczka zawiera 12 stron i wykonana jest w technice rysunkowej.Ilustracje zostały wykonane przez znaną plastyczkę Annę Korzec.Poniżej przedstawiamy niektóre ilustracje jakie pojawią się w książeczce.


kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć

W celu zakupu książeczki należy przesłać mailem:1. Zdjęcie twarzy dziecka (buzia od frontu, ewentualnie lekki półprofil). Najlepiej jeśli otrzymamy kilka dobrej jakości zdjęć dziecka, gdyż będzie możliwe wykonanie bardziej urozmaiconej bajeczki - na różnych fotografiach pojawi się inna minka.


2. Imię dziecka ( w takiej formie w jakiej życzycie sobie Państwo aby wystąpiło w treści bajeczki)


3. Na życzenie, na stronie tytułowej zamieszczamy dedykację.
Kolejną naszą ciekawą propozycją jest książeczka dla małej modnisi, która marzy by zostać królewną. 

Prezentowana książeczka pt "Księżniczka" rozwija zdolności manualne i z pewnością ułatwi przeniesienie się dziecku na skrzydłach wyobraźni w bajkowy świat księżniczek.


Na okładce znajdować się będzie Twoje dziecko, podobnie jak na stronie tytułowej. Jedyne czego będziemy potrzebować to wyraźne zdjęcie buzi dziecka, przesłane do nas mailem.


Poniżej na górnym zdjęciu przykład okładki, a poniżej przykład strony tytułowej.


 kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć 


Dzięki wykorzystaniu techniki fotomontażu do książeczki dołączona będzie wycięta z grubszego papieru ( 250 g/m2) postać Twojego dziecka.


 kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć 


Książeczka na swoich kartach zawiera 10 sukienek balowych przeznaczonych do wycięcia a także stronę z koronami i kapeluszami. Oto niektóre z kreacji:


 kliknij aby powiększyćGaleria zdjęćTo będzie dla Twojej Córeczki z pewnością duże zaskoczenie móc zobaczyć siebie jako piękną królewnę i przenieść się w zaczarowany świat bajek.


 

 


Ostatnią prezentowana przez nas kategoria książeczek to bajki wykonane również w technice fotomontażu podzielone na pięć wersji tematycznych. 

Galeria zdjęćdarmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyć


 
Książeczka z pierwszej kategorii nosi tytuł: "... i przyjaciele" (w wykropkowanym miejscu wystąpi imię dziecka) i składa się z 8 bajek przedstawiających przygody Twojego dziecka i jego zwierzęcych przyjaciół. Każda historia zilustrowana jest dużym, barwnym zdjęciem bohatera opowieści i danego zwierzątka. Wystarczy, że otrzymamy zdjęcie (lub zdjęcia) Twojego dziecka i jego imię, a niespotykana książeczka będzie gotowa w ciągu jednego dnia. Ważne jest aby zdjęcie (zdjęcia) było/y dobrej jakości i przedstawiało/y twarz dziecka od frontu (ewentualnie lekki półprofil).Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych. Posiada miękka okładkę, format – połowa A4, zszywana, 20 stron. Dostępna wersja dla dziewczynki i dla chłopca.A tak wyglądają fragmenty przykładowej książeczki:

 

 Galeria zdjęć

darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegro


 
Książeczka z drugiej kategorii nosi tytuł " Kim będziesz gdy dorośniesz?" i składa się z 6 fotografii przedstawiających Twoje dziecko w niecodziennych aranżacjach. Wystąpi ono jako policjant, kierowca rajdowy, kosmonauta, strażak, marynarz i pilot. Oprócz fotografii, książeczka zawierać będzie również rysunkowe zagadki dotyczące zawodów.
Zobacz fragmenty przykładowej książeczki: 


Galeria zdjęć

darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegro

 


Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, przedszkolnym i młodszych. Posiada miękka okładkę, format – połowa A4, zszywana, 14 stron. Wersja raczej dla chłopczyka, chociaż oczywiście wersja dla dziewczynki nie jest wykluczona ;).
Książeczka z trzeciej kategorii zatytułowana jest

 "Księżniczka ..."( w wykropkowanym miejscu pojawi się imię dziewczynki). Bajeczka opowiada o perypetiach księżniczki, a każdy epizod ubarwiony jest fotografią dziewczynki ( łącznie 7 fotografii). 

 
Zobacz jak wyglądają fragmenty przykładowej książeczki: Galeria zdjęć

darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegro


 

 Galeria zdjęć

darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegro


 

Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, przedszkolnym i młodszych. Posiada miękka okładkę, format – połowa A4, zszywana, 16 stron.

Książeczka z czwartej kategorii nosi tytuł „ Mój aniołek” i jest to zbiór krótkich wierszyków, których tematem przewodnim jest osoba aniołka, opiekuna Twojego dziecka. Książeczka zwiera 6 fotografii – przykłady poniżej.Książeczka przeznaczona jest dla malutkich dzieci ( poniżej pierwszego roku życia).


Liczba stron - 16. Format - połowa A4

 Galeria zdjęć

darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegro


 Książeczka „Mój aniołek” dostępna jest również dla starszych dzieci ( w wieku przedszkolnym) i jest to również zbiór krótkich wierszyków o aniołku - Opiekunie Twojego dziecka. Książeczka zawiera 7 fotografii – przykłady poniżej. Liczba stron – 16. Format – połowa A4.

 darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegrodarmowe galerie na Allegro


 
Książeczka z piątej kategorii zatytułowana jest: "... wśród czworonogów" (w wykropkowanym miejscu wystąpi imię dziecka) i składa się z 7 fotografii przedstawiających dziecko w towarzystwie różnych piesków. Każda ilustracja zawiera krótką charakterystykę czworonoga. Książeczka otwiera się "poziomo". Bajeczka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku przedszkolnym i młodszych.
 darmowe zdjęcia na aukcje AllegroKliknij aby powiększyćdarmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro


 


W celu zakupu książeczki należy przesłać mailem:


1. Zdjęcie twarzy dziecka (buzia od frontu, ewentualnie lekki półprofil). Najlepiej jeśli otrzymamy kilka dobrej jakości zdjęć dziecka, gdyż będzie możliwe wykonanie bardziej urozmaiconej bajeczki - na różnych fotografiach pojawi się inna minka.


2. Imię dziecka ( w takiej formie w jakiej życzycie sobie Państwo aby wystąpiło w treści bajeczki)


3. W przypadku zakupu książeczki o księżniczce prosimy dodatkowo o podanie nazwy miejscowości w której mieszka dziewczynka, a także imię Jej najlepszejj przyjaciółki.


4. Na życzenie, na stronie tytułowej zamieszczamy dedykację.

REGULAMIN


Po zalicytowaniu książeczki proszę o kontakt mailowy.


W tytule przelewu bankowego proszę wpisać nr aukcji i swój nick.


Nie wysyłamy książeczek za pobraniem pocztowym.


Do ceny książeczki należy doliczyć koszty przesyłki w wysokości 5zł ( przy zakupie większej ilości, koszt jest ten sam).


Książeczka chroniona jest prawem autorskim. Zabronione jest kopiowanie i powielanie zawartych w niej materiałów.


PŁATNOŚCI


Płatność z góry (przelew) na konto:


Mbank 22 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 418662


ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!!