|
CHARAKTERYSTYKA:
1. Pasy bezpieczeństwa z nakładkami.
2. Regulacja długości-napięcia pasów.
3. Regulowana wielofunkcyjna rączka
4. Montowany tyłem do kierunku jazdy
5. Pasuje do każdego auta wyposażonego w pasy dla pasażera.
6. Nowoczesny oryginalny design.
7. Regulowany daszek
MOŻLIWOŚĆ WPIĘCIA W BAZĘ ISOFIX
Fotelik ma jeszcze gwarancję. Mogę przesłać kserokopie paragonu. Wygląda jak nowy nie ma śladów użytkowania stan idealny.
Foteli ma 8 miesięcy użytkowany był tylko 4 razy, ponieważ korzystaliśmy z gondoli która wpinana jest w pasy.W razie pytań proszę o kontakt 509[zasłonięte]175.
Cabrio.fix przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci od pierwszych dni życia do chwili osiągnięcia wagi 13 kg. Fotelik - nosidełko montowany jest za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, tyłem do kierunku jazdy na tylnym lub przednim siedzeniu (pod warunkiem braku lub wyłączeniu poduszki powietrznej), możliwość dokupienia bazy isofix. solidny wałeczek ochronny i system SPS zapewniają doskonały komfort i bezpieczeństwo podczas uderzeń bocznych, dzięki czemu główka niemowlęcia w początkowych miesiącach życia jest bardziej stabilna i bezpieczna; miękka, wyjmowana wkładka redukcyjna dla mniejszych dzieci zaopatrzona jest w podwójne otwory do ustawiania wysokości szelek, co pozwala na dostosowanie fotelika dla dzieci o różnej masie (w zakresie 0-13kg) i wzroście; praktyczny daszek naciągany na pałąk chroni dziecko przed słońcem wiatrem lub opadami, łatwo go schować w skorupie fotelika fotelik wyposażony jest w 3 punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami chroniącymi przed otarciami; szelki spinane są w centralny zamek i mają wygodny system regulacji długości; zaczepy po bokach umożliwiają komfortowe przygotowanie fotelika do umieszczenia w nim niemowlęcia; z tyłu fotelika pojemnik na akcesoria; ergonomiczny uchwyt do przenoszenia fotelika; funkcja kołyski; tapicerkę można zdjąć i wyprać, dzięki czemu fotelik łatwo utrzymać w czystości; Fotelik CabrioFix uzyskał homologację zgodnie z najnowszymi wytycznymi regulaminu ECE R44/04 - europejskiego standardu dla samochodowych fotelików bezpieczeństwa. Fotelik Cabrio.Fix może być używany samodzielnie lub w kombinacji z bazą Maxi-Cosi EasyFix, Maxi-Cosi FamilyFix lub bazą Maxi-Cosi EasyBase. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 15 miesięcy. (grupa 0+: 0-13 kg)
|