P.P.H.U. RISPOL
Sylwia Filipowska
ul.Plebiscytowa 28
41-945 Piekary Śląskie
tel. 517-[zasłonięte]-852
E-mail: [zasłonięte]@rispol.pl
Pracujemy od 9:00 do 17:00
Decydując się na zakup na naszych aukcjach, równocześnie akceptują Państwo regulamin naszego sklepu dostępny na stronie "o mnie"!
Jeśli potrzebują Państwo faktury VAT za zakupiony przedmiot, proszę o stosowną informację e- mail wraz z podaniem dokładnych danych na jakie ma być dana faktura wystawiona (koniecznie NIP!).
Taką informację proszę wysłać zaraz po dokonaniu zakupu.
Zobacz pełny regulamin naszego sklepu.
Wszystkie produkty sprzedawane przez INTERmarketAGD objęte są gwarancją zadowolenia! Oznacza to, że jeśli jesteś niezadowolony/a z zakupionego towaru możesz w ciągu 30 dni odesłać go nam w stanie nienaruszonym na własny koszt, a my odeślemy Ci zapłacone za dany produkt pieniądze. Nasze towary są objęte 2 letnią gwarancją producenta. Jeżeli z jakiegoś powodu towar, który do Ciebie dotarł jest uszkodzony, wadliwy lub niezgodny z zamawianym uznajemy pełną gwarancję.
Podstawą reklamacji towaru jest paragon lub faktura otrzymane wraz z towarem. Bez paragonu reklamacje nie będą uwzględniane.
Akceptujemy następujące formy płatności:
PAY-U
Przelew zwykły
Wysyłka za pobraniem (realizujemy klientom którzy posiadają przynajmniej jedną gwiazdkę)
Konto posiadamy w:
ING BANK ŚLĄSKI 09 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]6210090 [zasłonięte] 649641
Dla Państwa wygody wysyłki realizujemy poprzez firmę kurierską (zalecane) i Pocztę Polską (opcja oszczędna). Wysyłki poprzez kuriera dla bezpieczeństwa Państwa zakupów ubezpieczamy od zniszczenia lub zaginięcia podczas transportu,dlatego nic Państwo nie ryzykują a w razie uszkodzenia w ciągu 5 dni roboczych wysyłamy nowy produkt.
- Wszystkie wysyłki realizowane poprzez Pocztę Polską nie są ubezpieczone,dlatego sugerujemy wybór wysyłką kurierską, wybierając tą opcję przesyłki klient nie ma możliwości zwrotu gotówki i wymiany towaru na nowy ponieważ poczta polska nie ubezpiecza przesyłek.
- Drogi Kliencie, pamiętaj że kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę do 30 kg płacisz tylko raz i jest to najwyższy koszt z wszystkich wylicytowanych przedmiotów. Gdy waga zakupionych przedmiotów przekroczy 30kg prosimy o kontakt przed zakupem w celu ustalenia całkowitego kosztu wysyłki
- Prosimy o sprawdzanie przesyłki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia proszę o niezwłoczne przesłanie zdjęć uszkodzonego produktu w celu złożenia reklamacji w firmie kurierskiej. Spisany protokół reklamacyjny jest podstawą wymiany towaru na nowy. Kliencie pamiętaj masz na to 2 dni od momentu otrzymania przesyłki. Po tym okresie reklamacja na uszkodzenia transportowe nie zostanie uwzględniona.
- Zakupione przedmioty wysyłamy za pobraniem, lub po wpłacie na konto(informacja w mailu po zakupie) zazwyczaj w ciągu 48 godzin (do 2 dni roboczych) od zanotowania wpłaty, lub informacji o przesyłce pobraniowej.
Zapraszamy do zakupów
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Przed zakupem proszę o zapytanie w celu dostępności konkretnego wzoru.!!!
Przedmiotem aukcji jest fotel ogrodowy MALAGA PLUS marki PATIO.
Produkt POLSKI.
Fotel ogrodowy składany, funkcja rozkładanego łóżka w wielu pozycjach, mocowanym na sprężynach. Solidna mocna konstrukcja stelaża grubość rury nośnej18mm.
- siedmio stopniowa płynna regulacja w podłokietnikach pozwalająca rozłożyć fotel do pozycji prawie leżącej,
- stelaż z oparciem profilowanym,
- mocowane na sprężynach,
- konstrukcja stal malowana proszkowo,
- wysokiej jakości spawy,
- duża odporność na działanie warunków atmosferycznych,
- zastosowany materiał odporny na promieniowanie UV,
- poduszka o grubości 8 cm wypełniona pianką poliuretanową FLOCKE,
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE - duża łatwość utrzymania w czystości
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE -obszyta kolorową poliestrową lamówką dopasowaną kolorystycznie do tkaniny
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
- w górnej części oparcia kieszeń umożliwiająca mocowanie do stelaża
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Poduszkę należy prać ręcznie nie można chlorować i czyścić i suszyć mechanicznie.
GWARANACJA NA STELAŻ 1 ROK
GWARANCJA NA PODUSZKI 1 ROK
Wymiary fotela:
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE - szerokość 65 cm
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE