SPRZEDAM KSIĄŻKĘ W DOSKONAŁYM STANIE - JAK NOWA!!!
!!! M E G A O K A Z J A !!!
"FORMY ZAMIESZKIWANIA publiczne i prywatne przestrzenie miasta"
RED. P. Wołyński Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
"Przyzwyczajamy się, że większość społecznych zmian, które dokonują się na naszych oczach, prowadzi do rewizji poglądów na to, co prywatne, i to, co publiczne. Problem dotyczy nas wszystkich, posiada charakter uniwersalny, gdyż kształtuje najbardziej podstawowe sposoby zachowania się w relacjach międzyludzkich. Całkowicie prywatna, nawet intymna przestrzeń nie będzie już tym samym, jeśli my, jej właściciele (czy użytkownicy), zmienimy sposób zachowania się w jej obrębie. Podobnie publiczne obszary funkcjonowania mogą zostać wypełnione zachowaniami ze sfery prywatności, modyfikując tym samym ich status. Takie praktyki są dziś powszechnie akceptowane, co więcej, inicjowane i prowokowane przez przedstawicieli niemal wszystkich środowisk kształtujących ludzkie opinie i wzory zachowania. Czy są one dla nas dostateczne zrozumiałe? Czy potrafimy odnaleźć swoje miejsce w szybko przesuwających się granicach tego, co publiczne i prywatne?
Książka zawiera prace naukowców reprezentujących poszczególne dziedziny nauk społecznych i humanistycznych, publicystów, działaczy społecznych, krytyków i teoretyków sztuki oraz, najliczniej reprezentowanych, artystów."
Ilość stron: 164 Oprawa: miękka !!!
P.S. Zdjęcie jest realne! :)
-----------------------------------------------------------
Zastanawiasz się czy zakupić u mnie książkę?
Najlepszym dowodem na PEŁEN PROFESJONALIZM są moje komentarze: 100% POZYTYWNYCH!!! :-)
O to jeden z nich:
"Bez przesady jestem zdumiony jakością działania sprzedającego: błyskawiczna wysyłka, w dodatku - choć zamawiałem książkę używaną, otrzymałem pozycję NOWĄ!!! Gorąco polecam do współpracy Simona1990!!!"
ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!! :-)
|