Żeby sprawnie zrealizować zakupy, proszę Państwa o zastosowanie się do kilku wskazówek znajdujących się na stronie „o mnie”. Numer konta: ING 86 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0250090 [zasłonięte] 760125 Do ceny kupionych przedmiotów proszę dodać koszty przesyłki. W tytule przelewu proszę napisać: Nick (nazwę) z Allegro i numery aukcji w których brali Państwo udział. Po wykonaniu przelewu proszę
Polecamy przesyłkę KURIERSKĄ - tylko 15 zł w cenie ubezpieczenie i śledzenie paczki, waga do 30 kg!
Płacąc przez system "PayU" Allegro proszę wybrać opcję "inny sposób dostawy i płatności" i wpisać prawidłowo wyliczona opłatę za przesyłkę, pocztową lub kurierską.
Ekonomiczna polecona przesyłka pocztowa - proszę zsumować wagę kupionych produktów z opakowaniem do wysyłki (podana w opisie każdej aukcji) i odczytać cenę paczki: Ekonomiczny list polecony - tylko produkty, które można zapakować do koperty i będą bezpieczne (waga produktów z opakowaniem podana na każdej aukcji): Gdy pojawią się wątpliwości proszę o kontakt: 507 [zasłonięte] 736, staramy się odpowiadać na maile jak najszybciej.
Wszystkie zakupy solidnie zabezpieczamy do wysyłki i pakujemy bezpiecznie, koszty tych operacji pokrywa nasza firma.
Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu tel. 507 [zasłonięte] 736 05-270 Marki ul. Koszalińska 16
Plastikowa maszynka (foremka) do przygotowywania nigiri sushi – SushiSam
Bardzo praktyczna i łatwa w użyciu, pomoże przygotować idealne w kształcie ryżowe podstawy do nigiri. Sposób użycia jest banalnie prosty, należy dokładnie wypełnić foremkę ryżem, uciskając a następnie ściskamy rączkę i gotowe! Mamy piękną równą ryżową formę, którą smarujemy wasabi i kładziemy na wierzchu rybę lub krewetkę, po chwili mamy następną i następną, wygoda i prostota. Kraj pochodzenia: Japonia
Waga netto: 30 g Waga do wysyłki: 200 g
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje