Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FONTANNA CZEKOLADOWA ZE STALI SZLACHETNEJ, TANIO!!

21-01-2012, 21:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 109 zł     
Użytkownik pablo4101
numer aukcji: 2027378001
Miejscowość Puławy
Wyświetleń: 144   
Koniec: 14-01-2012 22:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


[zasłonięte]@tlen.pl

Paczka pocztowa priorytetowa 15,00zł

Przesyłka pobraniowa priorytetowa 20,00zł
FONTANNA CZEKOLADOWA ZE STALI SZLACHETNEJ

 

      Jak działa Czekoladowa Fontanna:

 Fontanna składa się z trzech elementów: miski podstawy zawierającej podgrzewacz i silnik, spiralnego napędu oraz kondygnacyjnego systemu specjalnych talerzy.

Czekoladę przygotujesz podgrzewając ją w kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej, dodając niewielką ilość mleka, oleju lub np. likieru. Spiralny napęd pobiera ciepłą czekoladę w górę aż do szczytu systemu kondygnacji- wtedy kuszący potok zaczyna płynąć ponad kondygnacjami w powietrzu unosi się delikatny aromat czekolady. Następnie czekolada leje się z powrotem do podstawy, a potem ponownie wypływa z góry. Zasada jej działania nie różni się niczym od zwykłej fontanny… Gdy tylko czekolada zacznie wypływać z fontanny, każdy może zacząć zanurzać jedzenie w ciepłej czekoladzie- owoce, pianki, herbatniki, kruche rurki, muffinki. Pamiętaj fontanna działa równie dobrze z sosami np. jako przystawka. Dlatego spróbuj również pikantnych sosów- do sera, potraw z grilla itp.

 

Jak ustawić i używać fontannę:

Załóż spiralę na trójpunkt znajdujący się w misce. Upewnij się, że jest prawidłowo zainstalowana i stoi w odpowiedniej pozycji. Włóż element warstwowy- fontannę na spiralę i zamocuj na bolcach znajdujących się w misce podstawy podgrzewającej naczynie główne, wlej do miski podstawy roztopioną czekoladę.

  

  

 

Wymiary artykułu: 16 x 17,5 x 31cm

 Materiał: nierdzewna stal szlachetna

Dane techniczne: 220-240V, 50Hz, 60W 

                                            

 

W zestawie instrukcja w jęz. polskim, gwarancja 24 miesiące, faktura VAT