Witam.
Mam do zaoferowania folię samoprzylepną, która idealnie nadaje się do oklejania szyb w oknach, luster, kabin prysznicowych, szyb w drzwiach, drzwiczkach i wszelkich innych miejscach które chcemy ochronić przed wścibskim wzrokiem innych osób. Okleina przepuszcza światło, jest matująca, wodoodporna, chroni przed rozpadem szyby w przypadku jej rozbicia oraz przede wszystkim bardzo dobrze wygląda po naklejeniu. Nie pozostawia śladów kleju po odklejeniu.
Cena KUP TERAZ dotyczy odcinka 67,5 cm x 10 cm w wybranym wzorze.
Kupując 1 szt. otrzymasz folię o wymiarach 67,5 cm x 10 cm
Kupując 2 szt. otrzymasz folię o wymiarach 67,5 cm x 20 cm
...
Kupując 5 szt. otrzymasz folię o wymiarach 67,5 cm x 50 cm
...
Kupując 22 szt. otrzymasz folię o wymiarach 67,5 cm x 220 cm
itd.
Maksymalna długość folii wynosi 15 mb, maksymalna szerokość wynosi 67,5 cm.
PO ZAKUPIE PROSZĘ O INFORMACJĘ O WYBRANYM WZORZE
Inne wzory i szerokości folii można znaleźć na moich pozostałych aukcjach.
Przy zakupie za min. 150 zł wysyłka gratis.
Dostępne wzory:
MLECZNA
![](http://images35.fotosik.pl/1424/00a9ea9442c2b16d.jpg)
BAMBUS
![](http://images41.fotosik.pl/1557/5ee917f7577f9d44.jpg)
MROŻONE SZKŁO
![](http://images41.fotosik.pl/1557/caf19c8fd43268b1.jpg)
PŁOMYKI
![](http://images42.fotosik.pl/474/5c5c40f6b928484f.jpg)
TRÓJKĄCIKI
![](http://images33.fotosik.pl/511/897ddb1eb8f92567med.jpg)
KWIATY BIAŁE
![](http://images35.fotosik.pl/1424/71d17616b0cb3ecf.jpg)
Do każdej przesyłki dołączony jest paragon oraz instrukcja montażu. Folie są zapakowane w sztywną, tekturową tubę.
Na papierze podkładowym pod folią znajduje się kratka z podziałką co 1 cm, która znacznie ułatwia cięcie.
Instrukcja montażu:
1.Powierzchnia oklejana powinna być gładka, czysta, sucha i odtłuszczona.
2.Odciąć kawałek folii nieco większy od powierzchni oklejanej.
3.Odkleić kawałek papieru z jednego brzegu (nie odklejać papieru z całego kawałka)
4.Przyłożyć równomiernie odklejony kawałek folii do oklejanej powierzchni i docisnąć wypychając jednocześnie pęcherzyki powietrza (można to zrobić korkową podstawką pod kubek – nie używać twardych i ostrych przednmiotów).
5.Powoli odklejać papier z dalszej części okleiny jednocześnie cały czas dociskając folię do podłoża i wypychając powietrze.
6.Po przyklejeniu folii odciąć wystające kawałki (np nożykiem do tapet).
7.Oklejanie krawędzi i narożników można sobie ułatwić poprzez podgrzanie okleiny suszarką do włosów.
Jeżeli "coś poszło nie tak" bez problemu folię można ostrożnie odkleić i poprawić – klej będzie dobrze trzymał po kilku godzinach.
Tak naprawdę oklejanie jest bardzo proste a większość czynności wykonuje się intuicyjnie.
Zapraszam do zakupu.
Zapraszam na pozostałe moje aukcje: ![Panelealle](http://llog.pl/views/113434/19<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>082/1/)
|