Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Folia (filtr słoneczny) Baader ND 3.8 50x100 cm

20-01-2014, 19:39
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 249 zł     
Użytkownik deltaoptical
numer aukcji: 3812912385
Miejscowość WARSZAWA/GDAŃSK/KATOWICE/NOWE OSINY
Wyświetleń: 7   
Koniec: 18-01-2014 10:24:06
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Folia (filtr słoneczny) Baader Planetarium ND 3,8 FOTO - 50 x 100 cm

Delta Optical jest przedstawicielem firmy Baader w Polsce.
Kupując towar na naszych aukcjach masz pewność, że towar pochodzi bezpośrednio od dystrybutora.
Wysokiej jakości oryginalny filtr słoneczny Baader Planetarium przeznaczony do fotografowania Słońca. Zalecany przy korzystaniu z filtrów Solar Continuum oraz H-Alpha. Folia jest oferowana w postaci prostokąta wymiarach 50 x 100cm, wystarczającego na filtry dla ośmiu Newtonów o średnicy 250mm lub 32 teleskopów o średnicy 127-130mm.


ZA POMOCĄ TEGO FILTRA NIE WOLNO PROWADZIĆ OBSERWACJI WIZUALNYCH !!!wymiary: 50 cm x 100 cm ( 50 dm2 )

  • Jesteśmy pewnym sprzedawcą, nasza firma jest obecna na rynku od wielu lat. Konsekwentne i rzetelne podejście nie tylko do biznesu, lecz przede wszystkim do pasji swojej i naszych Klientów, pozwoliło nam wprowadzić na polski rynek sprzęt obserwacyjny firm o światowej renomie. Zaufali nam najlepsi: Sky-Watcher, Celestron, Yukon, Pulsar, Baader Planetarium, Vixen, William Optics, Pentax, Tele-Vue, Takahashi, Lunt, Imaging Source, Atik, Dedal - producenci, którzy na całym świecie posiadają miliony zadowolonych Klientów.
  • Z dbałością i zaangażowaniem podchodzimy do obsługi Klienta. Służymy poradą i pomocą na każdym etapie sprzedaży.Sprawdź nasze komentarze.
  • Posiadamy największą sieć sprzedaży detalicznej. Produkty z naszej oferty można obejrzeć i odebrać w jednym z naszych czterech salonów sprzedaży sprzętu obserwacyjnego.
  • W trosce o to, aby produkty Delta Optical służyły Państwu jak najdłużej stworzyliśmy szybki i sprawny serwis wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Serwis zajmuje się obsługą napraw gwarancyjnych, jak również pogwarancyjnych, w tym w miarę możliwości (z uwagi na dostępność części zamiennych oraz technologii) także innych urządzeń optycznych różnych marek.
  • Oferowane przez nas produkty reprezentują rewelacyjny stosunek jakości do ceny, zyskały uznanie wśród uzytkowników w Polsce jak i wielu krajach UE.
  • Firma Delta Optical zostałą uhonorowana prestiżową nagrodą "Dystrybutor Roku 2008 - przyznaną przez vortal optyczne.pl
  • Naszymi produktami wspieramy pracę profesjonalistów -mamy zaszczyt być wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego dla ratowników TOPR, z naszego sprzętu korzystają: Policja, służby ochrony portów lotniczych, Straż Graniczna.

Zobacz inne moje aukcje Pozostałe aukcje »
© Aplon

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie informacji i materiałów reklamowych z naszych aukcji.
Copyright © 2010 Delta Optical