Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fitness Authority Omega 3 60kaps. Regeneracja

12-01-2015, 15:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.90 zł     
Użytkownik WWW_BCAA_PL
numer aukcji: 4944201422
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 17   
Koniec: 12-01-2015, 14:45
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Aminokwasy Gainery Glutaminy HMB Kreatyny Ochrona stawów Odżywki białkowe Odżywki pozostałe Reduktory tłuszczu Witaminy Węglowodany ZMA i Tribulus Rękawice treningowe Sprzęt do ćwiczeń

 Omega 3

60kaps.

Fitness Authority

Omega-3 to suplement zawierający skoncentrowane źródło jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które biorą czynny udział w wielu procach życiowych każdego człowieka. Produkty ich metabolizmu, tzw. eikozanoidy, zapobiegają uszkodzeniom naczyń krwionośnych, zmniejszają krzepliwość krwi oraz usprawniają transport tlenu i składników odżywczych w krwiobiegu. Efektem tego jest szybsze dotlenienie i odżywianie komórek mięśniowych. Omega- 3 w optymalnych dawkach są niezastąpionym składnikiem prawidłowej diety każdego człowieka. Jego właściwości pozwalają na utrzymanie optymalnego stanu zdrowia oraz sprawności i kondycji psychofizycznej. Osoby aktywne fizycznie stosują kwasy omega-3 na co dzień i polecają je jako podstawowy składnik pokarmowy pozwalający na szybsze budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, skuteczne redukowanie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost siły i wydolności organizmu.
 

    - Poprawiają sprawność i kondycję układu sercowo-naczyniowego.
    - Przyspieszają odnowę potreningową u sportowców
    - Działają przeciwmiażdżycowo i przeciwzakrzepowo.
    - Poprawiają funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego.
    - Obniżają poziom lipoprotein LDL, czyli złego cholesterolu
    - Biorą udział w procesie powstawanie prostaglandyny , które wskazują działanie przeciwzapalnie
    - Są ważnym składnikiem wysoko aktywnej tkanki w  korze mózgowej i siatkówce oka.


Tłuszcze z ryb stanowią ważny element zaopatrzenia organizmu człowieka w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Są niezbędne dla zachowania zdrowia fizycznego i psychicznego. Systematyczne dostarczanie do organizmu człowieka tych ważnych dla zdrowia substancji jest nieodzowne, ponieważ biorą one udział w różnorodnych procesach metabolicznych zachodzących nieustannie w organizmie człowieka. Najważniejsze kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 to EPA - kwas eikozapentaenowy oraz DHA - kwas dokozaheksaenowy. Ze względu na brak w organizmie ludzkim układów enzymatycznych zdolnych do wprowadzania wiązań podwójnych w pozycję n-3 łańcucha węglowego, kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 nie mogą być syntetyzowane de novo. Organizm człowieka potrafi przetworzyć kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego na te biologicznie aktywne substancje, ale w bardzo znikomej i niewystarczającej ilości. Dlatego źródłem tych kwasów jest odpowiednia dieta bogata w tłuste ryby, takie jak: łosoś, śledź, sardela czy makrela. W przypadku diety niedostarczającej tych ryb, występuje niestety niedobór i w konsekwencji wzrasta dodatkowe zapotrzebowanie na te składniki odżywcze w formie suplementów diety takich jak FA® Engineered nutrition OMEGA-3.

Dawkowanie:

    Przyjmować od 2 do 4 kapsułek dziennie wraz z posiłkiem, obficie popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Wartość odżywcza 2 kapsułki / 100 g:

    Wartość energetyczna 74 kJ=18 kcal / 2775 kJ=675 kcal
    Białko    0 g / 0 g
    Węglowodany 0 g / 0 g
    Tłuszcz    2 g / 75 g
    EPA (kwas eikozapentaenowy) 344 mg / 13 g
    DHA (kwas dokozaheksaenowy) 282 mg / 9 g

Skład: Olej rybi dostarczający kwasy omega-3 (z sardeli), kapsułka ( żelatynowa otoczka, gliceryna) woda oczyszczona.



O mnie| Inne aukcje| Komentarze| Zadaj pytanie| Dodaj do ulubionych
[DANE_EU]5mBtnRT6cfyWsmz926REAFAmj92mH6cQZHEByCysmnF+KeqROnvGjKDRnOLyQu0NpW0mgM/hvKTAnHIjibxvn5JQgJkabaVudaDzASB4lhpDUfRs3l8aKrd7736rB7sLqzr9qITitNQ7pFSBH0/svw==[/DANE_EU]