FILTR ZEWNĘTRZNY - KUBEŁKOWY
Z LAMPĄ UV-C 9W
HW-304B
+ ZESTAW WKŁADÓW FILTRACYJNYCH
PRZEZNACZONY DO ZBIORNIKÓW DO 1000 LITRÓW
CHARAKTERYSTYKA :
Filtr zewnętrzny kubełkowy nowoczesnej konstrukcji, posiada wszystkie cechy, charakteryzujące najlepsze filtry kubełkowe. Gwarantuje on bezproblemową i łatwą obsługę, nawet dla początkujących akwarystów. Automatyczne zalewanie filtra za pomocą 1 przycisku. Proste odłączenie węży, dzięki systemowi uniemożliwiającemu wypłynięcie z nich wody (bezpieczeństwo i komfort obsługi). Odkręcane i szybko zdejmowane zawory. Łatwe, wygodne i bezproblemowe czyszczenie filtra. Kosze na wkłady posiadają uchwyty ułatwiające ich wyjmowanie. W zestawie znajduje się deszczownia (do natleniania wody) oraz skimmer, który zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.
PRZEPŁYW WODY 2000 L/H
WBUDOWANA LAMPA UV-C 9 WATT
Filtr zewnętrzny kubełkowy posiada wbudowaną lampa UV 9W, którą można włączyć/wyłączyć za pomocą przełącznika znajdującego się na pokrywie. Dzięki czemu, długość działania lampy UV-C można dostosować do indywidualnych potrzeb danego akwarium. Żarnik UV 9W, można bez problemu wymienić na nowy.
JAK DZIAŁA LAMPA UV-C ?
Sterylizator UV-C, usuwa glony znajdujące się w wodzie, zwalcza bakterie i pasożyty niebezpieczne dla ryb hodowlanych oraz roślin, eliminuje przy tym przyczyny powstawania większości chorób i nie dopuszczając do ich nawrotu. W filtrze woda przepływa przez urządzenie UV-C, które działa na zasadzie wystawiania komórek glonów, bakterii czy pasożytów na działanie promieni ultrafioletowych o bardzo wysokim natężeniu. Promieniowanie UV-C zabija znajdujące się w wodzie bakterie i inne chorobotwórcze organizmy oraz glony. Lampa UV-C eliminuje glony, pierwotniaki, pasożyty, wirusy, chroni ryby przed bakteriami
Filtr kubełkowy posiada 4 wyjmowane kosze na wkłady filtracyjne. Filtr wyposażony jest we wkład filtracyjny Bio Mechanical Cotton zapewniający filtrację mechaniczną oraz biologiczną, a także w media filtracyjne : - BIOCERAMIKA, BIOBALE oraz - ZEOLIT MINERALNY
- BIO MECHANICAL COTTON - Podstawowy, wkład biologiczny, stosowany w filtrach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jest doskonałym podłożem dla pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych oczyszczających wodę z toksycznych związków azotowych - przetwarzają toksyczny AMONIAK (NH3) oraz jony azotowe (NO2).
Ilość - 4 sztuki
- BIOCERAMIKA - Jest doskonałym podłożem dla pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych oczyszczających wodę z toksycznych związków azotowych. Hamuje rozwój glonów, doskonale klaruje wodę, stabilizuje pH oraz wiąże fenole i metale ciężkie.
Ilość - 1 Litr
ZEOLIT MINERALNY- neutralizuje szkodliwy amoniak i fosforany. Pełni również funkcję stabilizatora Ph
Ilość - 2 X 1000 kg
BIOBALE - wkład, który dzięki swojej budowie zapewnia filtrację biologiczną oraz wstępną mechaniczną. Specjalna struktura kulek - liczne kanaliki i porowata zewnętrzna powierzchnia przyczynia się do rozwoju pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych szczególnie z rodzaju NITROSOMONAS I MIKROBACTER. Bakterie te przekształcają toksyczny amoniak NH4 i azotyny NO2 w dużo mniej toksyczne azotany NO3 które są pobierane przez rośliny i
Ilość - 1 Litr
FILTR JEST KOMPLETNIE WYPOSAŻONY WE WSZYSTKIE WYMIENIONE MEDIA FILTRACYJNE ! ! !
ZALETY FILTRA :
- Wysoka wydajność 2000 l/h
- Niski pobór energii - tylko 55 Watt
- Wbudowana lampa UV-C 9 Watt
- Bezawaryjna praca
- Skimmer w zestawie - zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody
- Deszczownia w zestawie
- Duża objętość filtracyjna
- 4 kosze na wkłady, z uchwytami ułatwiającymi ich wyciąganie
- Możliwość stosowania różnych mediów filtracyjnych
- Bardzo proste uruchomienie za pomocą 1 wygodnego przycisku, automatyczne zalewanie filtra (bez konieczności uciążliwego zasysania wody)
- Bezproblemowa obsługa, bardzo proste odłączenie węży, dzięki systemowi uniemożliwiającemu wypłynięcie z nich wody
- Odkręcane i szybko zdejmowane zawory (wygodne czyszczenie filtra)
- Zatrzaski ułatwiające otwieranie / zamykanie filtra
- Bardzo cicha praca
- Nowoczesny, elegancki design, solidna konstrukcja
- Wysoka skuteczność działania
- Przystosowany do pracy ciągłej
- Gwarancja na 24 miesiące
PARAMETRY :
MOC - 55W
LAMPA UV - 9W
WYDAJNOŚĆ - 2000 L/H
WIELKOŚĆ AKWARIUM - DO 1000 LITRÓW
ILOŚĆ KOSZY - 4 SZTUKI
MEDIA FILTRACYJNE - WŁÓKNINY ( 4 SZT. ), BIOCERAMIKA, BIOBALE, ZEOLIT,
MAX. PODNOSZENIE SŁUPA WODY - 250 CM
WYMIARY - 290 X 290 X 485 MM
ZASILANIE - 230V 50Hz
W ZESTAWIE :
- FILTR ZEWNĘTRZNY HW 304B
- WBUDOWANA LAMPA UV-C 9W
- KOSZYKI NA WKŁADY - 4 SZT.
- WKŁAD GĄBKOWY - 4 SZT.
- ZESTAW WKŁADÓW BIOLOGICZNY - CHEMICZNYCH
- ZESTAW PRZYŁĄCZENIOWY (SZCZEGÓŁY NA ZDJĘCIU) - 1 ZESTAW
- DESZCZOWNIA - 1 SZT.
- SKIMMER - 1 SZT.
W OFERCIE RÓWNIEŻ INNE RODZAJE FILTRÓW KUBEŁKOWYCH
TOWAR NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY
GWARANCJA 24 MIESIĄCE
Dodatkowo wybierając wysyłkę kurierem każdy otrzyma* :