Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Filtr UV SC 52mm Panasonic Lumix G1 G2 G10 GH1 GH2

18-01-2012, 11:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik guni1
numer aukcji: 2005618530
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 77   
Koniec: 17-01-2012, 17:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

szablon
Witamy na aukcjach sklepu Infoto. Przedmiotem tej aukcji jest:

Filtr UV Fox 52mm

do Panasonic Lumix DMC-G1 G2 G10 GH1 GH2
Filtr UV Fox wyprodukowany w Japonii to wysokiej jakości filtr, który jakością nie odbiega od znacznie droższych odpowiedników Hoya czy Hama. Pochłania promieniowanie ultrafioletowe oraz stanowi znakomite zabezpieczenie obiektywu przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Nie powoduje utraty światła oraz nie wpływa na odworowanie kolorów na zdjęciu.

Filtr Fox idealnie współpracuje ze standardowym obiektywem aparatów Panasonic Lumix DMC-G1 / G2 / G10 / GH1 / GH2: 14-45mm F/3.5-5.6. Może być też używany z dowolnym innym obiektywem / aparatem z gwintem 52mm.

Gwint: 52mm, plastikowe pudełko w komplecie.


(kliknij, aby powiększyć)


FILTR JEST FABRYCZNIE NOWY, W PUDEŁKU, Z POLSKĄ GWARANCJĄ !!!



















Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone! Przedmioty na czas wysyłki są zabezpieczone oraz pakowane w kartonowe pudełka.

Polecamy następujące produkty: