Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FILTR STOZKOWY AOMA do 200KM 155 / 130 / 77mm

02-02-2015, 14:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 54.99 zł     
Użytkownik carstuff_pl
numer aukcji: 4958838615
Miejscowość gdańsk
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 17   
Koniec: 02-02-2015, 14:44

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przeznaczenie: samochody osobowe

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

      mail: [zasłonięte]@carstuff.pl

            Gdańsk-Oliwa:
        tel: (58)[zasłonięte]351-44
        kom: 504-[zasłonięte]-844
     Gadu-Gadu:[zasłonięte]90398

kom: 514-[zasłonięte]-402
     Gadu-Gadu: 10[zasłonięte]423
                  Mbank
                Pobranie

Wplata na konto: 13,01 zl


   Pobranie pocztowe: 15,01 zl


            kurier: 27zł


      kurier pobranie: 42zł

Po zalicytowaniu proszę o maila potwierdzającego zakup oraz podanie formy zaplaty.



FILTR STOŻKOWY AOMA

155 X 130 X 77mm
do 200km

Filtr powietrza wielokrotnego użytku. Konstrukcja stożkowa.

  • Większa wydajność jednostki napędowej - Filtr stożkowy umożliwia dostarczenie silnikowi większej ilości chłodnego powietrza. Mieszanka paliwowa jest dzięki temu spalana efektywniej - wzrasta moment obrotowy, czyli przyspieszenie pojazdu.

  • Oszczędność - filtr jest wielokrotnego użytku. W normalnych warunkach drogowych (drogi miejskie, szosa) co 15.000km przebiegu filtr wystarczy oczyścić za pomocą sprężonego powietrza aby znów był w gotowy do wydajnej jazdy. Czyszczenie można wykonywać ponad 10 razy. W efekcie przez ponad 150.000km przebiegu możesz korzystać z jednego filtra stożkowego zamiast wielokrotnie płacić za zwykły wkład.

  • Sportowy charakter - Filtr stożkowy sprawdza się szczególnie w zastosowaniach sportowych, gdzie bardzo ważne jest uzyskanie wysokiego momentu obrotowego. W przypadku eksploatacji stożka w ciężkich warunkach drogowych typu ''off-road'' sugerujemy dodatkowe zwiększenie filtracji przez zaimpregnowanie filtra olejkiem. Filtr impregnowany należy czyścić na mokro za pomocą specjalnego szamponu. Zestawy do mycia i impregnacji są dostępne w naszym sklepie. Poprawnie myty i impregnowany filtr wystarcza na kilka do kilkunastu cykli regeneracji.




Wymiary:
a=77mm
b=155mm
c=120mm
d=135mm
e=170mm

Pokrywa górna: stalowa chromowana
Pokrywa dolna: gumowa czarna
Kolor gazy filtrującej: czerwony bądź niebieski. Gaza jest obustronnie usztywniona emaliowaną siatką stalową.
Powierzchnia filtrująca pozwala na zasilanie silników o mocy do 200KM.

po zalicytowaniu proszę o maila zwrotnego z wybranym kolorem

NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEJ OFERTY NA ALLEGRO!

TYLKO TUTAJ ZAKUP W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM

WYSTAWIAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURE VAT



W swojej ofercie posiadamy dużo większy wybór części samochodowych, w celu zasięgnięcia więcej informacji zapraszamy do napisania maila z zapytaniem

..:: ZAPRASZAMY ::..

Dodano 2[zasłonięte]011-03 15:03

                                                

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl