Filtr prywatyzujący 3M (czarny) do monitora panoramicznego 18.4" LCD i LED
Czy wiesz, kto dziś ukradkiem zerkał na twój ekran? Czy wiesz, że istnieje 80% prawdopodobieństwo iż ktoś niepowołany będzie próbował spojrzeć na informacje, które masz na ekranie telefonu, laptopa lub komputera stacjonarnego? Na szczęście 3M oferuje proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które pozwala chronić twoje dane w sposób ciągły, niezależnie od tego, jakim urządzeniem się posługujesz. Załóż filtr prywatyzujący 3M i będzie po kłopocie. To proste!
- Wyjątkowy system mocowań umożliwia zamknięcie netbooka bez konieczności zdejmowania filtra
- Łatwy w demontażu, dzięki czemu pozwala szybko dzielić się informacjami wyświetlanymi na ekranie
- Chroni powierzchnię wyświetlaczy LCD i LED
Dosłownie czarna magia!
- Czarne filtry prywatyzujące 3M Black zapewniają niewidoczność ekranu w zakresie 60° po obu jego stronach.
- Uniemożliwiają innym osobom podglądanie zawartości ekranu, gdy korzystasz z komputera w miejscach publicznych.
- Łatwy w demotażu, gdy chcesz podzielić się informacjami wyświetlanymi na ekranie ze współpracownikami lub znajomymi.
Działanie filtrów prywatyzujących:
- Biuro (Chroni poufne dane i e-maile na ekranie przed wzrokiem współpracowników i gości. Doskonale nadaje się do biur o otwartej przestrzeni i dla współdzielonych biurek.)
- Pracownik mobilny w poczekalni na lotnisku (W Wielkiej Brytanii około 40% tak zwanych "internetowych surferów zza pleców" podgląda pocztę służbową i poufne informacje osób pracujących w miejscach publicznych.)
- Pracownik mobilny w pociągu (Nawet 52% użytkowników laptopów ignoruje osoby patrzące im "znad ramienia" na ekran, przez co niepowołane osoby mają wgląd w ich służbowe i prywatne informacje.)
- Pracownik mobilny korzystający z punktu bezprzewodowego dostępu do sieci (Pracy wciąż przybywa, a czy pracownicy stawiają bezpieczeństwo danych nad pracę w publicznym środowisku kosztem wolnego czasu?)
- Pracownik mobilny w kawiarence internetowej (Po założeniu filtra prywatyzacyjnego siedzący obok użytkownicy są chronieni przed wszelkimi kontrowersyjnymi treściami, które mogą pojawić się na ekranie.)
- Uczelnia (Filtry prywatyzacyjne stosowane na monitorach LCD i laptopach odpowiadają przepisom prowadzenia elektronicznych sprawdzianów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szybki, łatwy i atrakcyjny cenowo sposób, który zapobiega ściąganiu podczas egzaminów i sprawdzianów.)
- Biblioteka (Osoby mogą bezpiecznie korzystać z internetu w bibliotecznych kawiarenkach internetowych bez obawy, że ktoś podejrzy ich dane w miejscu publicznym.)
Niedroga i skuteczna ochrona danych na ekranie.
- Filtr prywatyzujący
- Paski mocujące do ekranu
- Instrukcja instalacji filtra w wersji polskiej