Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FIFA 12 PL - NOWA FOLIA KURIER GRATIS - PARAGON

18-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 115 zł     
Użytkownik Gry_Swiata
numer aukcji: 2037902594
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 138   
Koniec: 14-01-2012 18:51:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

W razie pytań proszę pisać!!!! gry_[zasłonięte]@onet.pl TEL: 606-[zasłonięte]-883

 

Wysyłka Kurierem GRATIS!!

 

 Wymagania techniczne: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7 Wymagania techniczne:

 

FIFA 12 to kolejna część najpopularniejszej serii piłkarskich symulacji. Za jej stworzenie tradycyjnie zabrał się kanadyjski oddział EA Sports, który nie tylko postarał się o zachowanie dobrze przyjętych rozwiązań z poprzedniczek, ale również o wdrożenie zupełnie nowych pomysłów. Tytuł stanowi kolejny krok stopniowego ewoluowania cyklu, który od kilku lat zdaniem wielu graczy stoi na czele gatunku.

 

W FIFA 12 tradycyjnie do dyspozycji mamy setki drużyn klubowych i kilkadziesiąt narodowych, z czego ogromna większość bazuje na oficjalnej licencji. Dzięki temu drużyny posiadają aktualne składy z zawodnikami odwzorowanymi na podstawie swoich rzeczywistych odpowiedników, a ich stroje prezentują się identycznie jak na prawdziwych boiskach. Wśród obecnych lig nie mogło zabraknąć polskiej Ekstraklasy – nie ma problemu, by poprowadzić jeden z rodzimych zespołów i osiągać z nim kolejne sukcesy.

Nowa FIFA to także ulepszony model dryblingu, koncentrujący się na 360-stopniowej kontroli nad zawodnikiem oraz moduł Personality Plus, dokładnie odzwierciedlający charakterystyczne umiejętności największych gwiazd piłki i wykorzystujący je podczas rozgrywki. Zmiany dotknęły również grę w defensywie - moduł Tactical Defending pozwala na wierniejsze ukazanie poczynań w obronie, urozmaicając je za pomocą stosowania pressingu całej formacji i precyzyjnego krycia rywali podczas ich akcji ofensywnych. FIFA 12 to także zupełnie odświeżony interfejs oraz wiele nowych animacji towarzyszących głównie stałym fragmentom gry i celebracji zdobytych bramek.

 

Wysyłka: 

Gry nadajemy pocztą lub kurierem.
Poczta: poniedziałek, środa i piątek. Wysyłka do godz. 8.00
Kurier: od poniedziałku do piątku. Wysyłka do godz. 14.00

Nie mamy w ofercie wysyłki za pobraniem oraz odbioru osobistego.

Wszystkie przesyłki są solidnie zapakowane w kopertę bąbelkową.

 

Kontakt: 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10 - 19
Sobota: 10 - 17

Gsm:             606-[zasłonięte]-883      
mail: gry_[zasłonięte]@onet.pl
skype: gry_swiata