Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FIFA 12 / FIFA12 /PL/ PC BOX ______ PARAGON

18-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 87.90 zł     
Użytkownik Best-Play
numer aukcji: 2037686311
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 194   
Koniec: 18-01-2012 18:33:07

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

nowa wersja szablonu

FIFA 12
 

Gra PC
Gatunek: sportowa
Wersja językowa: polska (mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz)
Klasyfikacja wiekowa: 3+ 
Ilość graczy:  single player
/ multiplayer
 

 Gra nowa - w folii!!!


Opis:


FIFA 12 to kolejna część serii piłkarskich symulacji. Za jej stworzenie tradycyjnie zabrał się kanadyjski oddział EA Sports, który nie tylko postarał się o zachowanie dobrze przyjętych rozwiązań z poprzedniczek, ale również o wdrożenie zupełnie nowych pomysłów. Tytuł stanowi kolejny krok stopniowego ewoluowania cyklu, który od kilku lat zdaniem wielu graczy stoi na czele gatunku.

W FIFA 12 tradycyjnie do dyspozycji gracz oddano setki drużyn klubowych i kilkadziesiąt narodowych, z czego ogromna większość bazuje na oficjalnej licencji. Dzięki temu drużyny posiadają aktualne składy z zawodnikami odwzorowanymi na podstawie swoich rzeczywistych odpowiedników, a ich stroje prezentują się identycznie jak na prawdziwych boiskach. Wśród obecnych lig nie mogło zabraknąć polskiej Ekstraklasy – nie ma problemu, by poprowadzić jeden z rodzimych zespołów i osiągać z nim kolejne sukcesy.

Jedną z najważniejszych nowości tej odsłony serii jest Impact Engine - nowy silnik odpowiadający za detekcję kolizji zawodników i symulację zdarzeń wynikłych po zderzeniach. Dzięki niemu faule i kontuzje zawodników wyglądają o wiele bardziej realistycznie, a efekty nieczystych zagrań odzwierciedlają stopień brutalności ataków na nogi piłkarzy. Nowa FIFA to także ulepszony model dryblingu, koncentrujący się na 360-stopniowej kontroli nad zawodnikiem oraz moduł Personality Plus, dokładnie odzwierciedlający
charakterystyczne umiejętności największych gwiazd piłki i wykorzystujący je podczas rozgrywki. Zmiany dotknęły również grę w
defensywie - moduł Tactical Defending pozwala na wierniejsze ukazanie poczynań w obronie, urozmaicając je za pomocą stosowania pressingu całej formacji i precyzyjnego krycia rywali podczas ich akcji ofensywnych. FIFA 12 to także zupełnie odświeżony interfejs oraz wiele nowych animacji towarzyszących głównie stałym fragmentom gry i celebracji zdobytych bramek.


    Wymagania sprzętowe:
 

Windows XP/Vista/7, Core 2 Duo 2.4 GHz, karta graficzna 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),
2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
 

  

  

www.best-play.pl 

 

 Dlaczego warto u nas kupić:

Posiadamy status Standard Allegro, co gwarantuje Państwu, że jesteśmy doświadczonym i rzetelnym sprzedającym oraz dbamy o wysoki standard obsługi Kupujących.

Jesteśmy legalnie działającą firmą i kupując u nas mają Państwo pewność, że otrzymają towar wraz z paragonem, który stanowi gwarancję.