Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FIFA 12 FIFA12 FIFA 2012 / POLSKA WERSJA / PC

18-01-2012, 16:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik playergames
numer aukcji: 2033181138
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 322   
Koniec: 16-01-2012 13:32:16

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

kategorie aukcje gry pc aukcje xbox 360 aukcje ps2 aukcje psp aukcje ps3 aukcje wii aukcje ds aukcje sprzet pc inne aukcje

FIFA 12


Gra nowa, w folii!


Wersja językowa: polska (pełna polska wersja językowa)
Gatunek: gra sportowa (piłka nożna)
Wiek: 3+
Tryby gry: single / multiplayer

FIFA 12 to najnowsza odsłona niezwykle popularnego cyklu gier sportowych poświęconych piłce nożnej. Gra zawiera zupełnie nowy silnik fizyczny, Impact Engine, dzięki któremu system kolizji między zawodnikami jest znacznie bardziej realistyczny niż w poprzednich odsłonach serii. Wcześniej po zderzeniu piłkarzy oglądaliśmy jedną z wielu dostępnych animacji – teraz natomiast wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym, więc zderzenia między kopaczami do złudzenia przypominają te, które znamy z prawdziwych spotkań.

FIFA 12 to także precyzyjny drybling. Gracz ma większą swobodę w kontrolowaniu piłki, co pozwala mu na wykazanie się większą kreatywnością podczas konstruowania akcji i kontrolowania tempa gry. Z kolei system taktyki defensywnej wymaga znacznie większego zaangażowania – twórcy wyeliminowali możliwość ciągłego naciskania jednego przycisku i wzywania pomocy kolegi z drużyny w celu odebrania futbolówki napastnikowi. Teraz musimy dbać o odpowiednią odległość między obrońcą a napastnikiem i wyczuć odpowiedni moment, w którym będziemy mogli odebrać piłkę.

FIFA 12 zawiera także zmodyfikowany system kontuzji i wytrzymałości zawodników. Ciągłe wciskanie przycisku sprintu na nic się zda, gdyż po kilku przebiegnięciu długości boiska nasz piłkarz będzie wyczerpany i konieczne będzie przeprowadzenie zmiany. Kontuzję można odnieść w wyniku starcia z innym piłkarzem lub także w wielu innych sytuacjach bez posiadania piłki.


FIFA 12 FIFA12 FIFA 2012 / POLSKA WERSJA / PC

Odbiór osobisty wylicytowanych przedmiotów:
Białystok, ul. Boh. Monte Cassino 6 lok. 14
Lokal czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10-19
mapa telefon: 85 [zasłonięte] 48
e-mail: [zasłonięte]@o2.pl
skype: player-gry