|
email: [zasłonięte]@www.sanoe.pl Tel.0 22 [zasłonięte] 01 Tel. kom : 0 504 [zasłonięte] 480 Gadu Gadu: 18[zasłonięte]411 Skype: sanoepl Pracujemy: Pn-Pt: 9.00 - 17.00 | |  | | Szczegółowe koszty wysyłki produktu sprecyzowane są w zakładce "Dostawa i Płatność" Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się ze stroną o mnie. Tam znajdziesz odpowiedź na większość pytań. | |  | | Po dokonaniu zakupu oczekujemy na Państwa formularz opcji dostawy, w którym sprecyzują Państwo dane dostawy. W wypadku płatności przelewem tradycyjnym dane niezbędne do wpłaty otrzymacie Państwo w mailu po przesłaniu formularza opcji dostawy. | |  | | Uwaga !!!
Dla klientów z Warszawy uruchomiliśmy możliwość dostarczenia przesyłki do domu lub biura już w dniu złożenia zamówienia. Zapłacicie Państwo wtedy naszemu pracownikowi przy odbiorze swojej przesyłki.
W takim przypadku prosimy o kontakt z nami
Przesyłki wysyłamy maksymalnie w ciągu 48 godzin po otrzymaniu wpłaty lub maila o wysyłce za pobraniem.
Koszt przesyłki przy wpłacie na konto jest jeden ale uzależniony jest od ilości zakupionych przedmiotów: Koszty przesyłki zawierają koszt ubezpieczenia i w związku z tym nie ponosicie Państwo żadnego ryzyka w przypadku zagubienia przesyłki przez Pocztę lub kuriera.
| |  |
| Ferplast Atlas Vision 20 Transporter dla zwierząt

Ferplast Atlas Vision 20 Transporter dla zwierząt 58x37x32
Klatka do transportu psów z linii Atlas VIsion. Służy do przewożenia psów i innych zwierząt w samochodzie ale może być równiez używana np. do przetrzymywania psów na wystawie. Mieści się w bagażniku większości samochodów typu hatchback lub kombi.
Transporter wyposażony jest w pojnik oraz miękką wykładkę.
Opakowanie 1szt
[ID:801[zasłonięte][zasłonięte]00938] | |