Zapraszamy do naszego domu położonego w spokojnej dzielnicy Zakopanego, około 3,5 km od Krupówek. Zapewnia to spokój i wypoczynek. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje o różnym standardzie. Ogólnie dostepny aneks kuchenny, lodówka.
Po powrocie z gór można mile spędzić czas w naszym ogrodzie - do dyspozycji jest grill, góralski szałas (altanka) mieszczący około 8 osób.
Ogrodzony parking na terenie posesji.
W pobliżu kompleks Harenda - latem wyciąg (trasa na Gubałówkę), zimą rozbudowany kompleks narciarski - około 15 minut spacerkiem.
Niedaleko -ok. 5 minut pieszo - sklepy spożywcze, stacja paliw Orlen, MacDonald, apteka. Jest tu również karczma , w której danie dnia kosztuje 10zł. Troszkę dalej stylowa, goralska karczma Rąbanica, w której często gra kapela góralska.
Zapraszamy! Ceny pobytu od 30 zł/osoba
więcej na stronie http://www.kotelnicka.etatry.com/kotelnicka/index.htm