Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fauna (edycja polska) Nowa Poznan terazgry

27-01-2012, 5:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 125.40 zł     
Użytkownik www_terazgry_pl
numer aukcji: 2058329271
Miejscowość Poznań
Zostało sztuk: 6    Wyświetleń: 99   
Koniec: 14-02-2012, 15:08

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłka
Proszę o wypełnienie formularza dostawy jeśli przesyłka ma być dostarczona pod inny adres lub trzeba wybrac kolor produktu.
Produkty wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.
W momencie zakupu więcej niż 1 sztuka należy zsumować wagę pierwszego przedmiotu wraz z wagami pozostałych produktów oraz sprawdzić koszty wysyłki według tabeli znajdującej się w dziale "O mnie".


SPRAWDŹ TAKŻE!


  • nasz login: terazzabawki_pl
  • zobacz nasze aukcje
  • sprawdź nasze komentarze
Licytowany produkt

360 zwierząt czeka na dużych kartach na uczestników gry FAUNA. W każdej rundzie losowane jest jedno zwierzę, a jego kartę z nazwą i ilustracją, oglądają wszyscy gracze.

Następnie każdy z nich stara się odgadnąć ciężar, długość, wysokość, długość ogona oraz - co najważniejsze - obszar zamieszkiwany przez to zwierzę na Ziemi. Kto pierwszy ten lepszy - nie można po raz drugi wybrać obszaru na dużej mapie lub sektora na skali, jeśli znajduje się tam już znacznik innego gracza.

Gra jest polecana przez Ogród Zoologiczny w Gdańsku!

Gdy żaden z graczy nie chce już stawiać kolejnego znacznika, runda się kończy i następuje podliczenie punktów. Znaczniki ułożone na prawidłowych polach zapewniają punkty odpowiedniemu graczowi, podobnie jak znaczniki znajdujące się w sąsiedztwie prawidłowych pól. Znaczniki, które nie zdobyły punktów, są tymczasowo usuwane z gry, więc trzeba starannie się zastanowić przed podjęciem ryzyka.

W kolejnej rundzie pojawia się następne zwierzę i zmienia się rozpoczynający gracz. Zwycięża ten z uczestników, który jako pierwszy zdobędzie określoną ilość punktów (zwykle następuje to po około 8-12 zwierzętach).

Gra została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel Des Jahres 2009.

W grze występują dwa rodzaje zwierząt - łatwiejsze i trudniejsze. Jednak nawet te łatwiejsze będą stanowić nie lada wyzwanie - z pewnością nie każdy wie gdzie żyje Salamandra czarna (Salamandra atra) czy ile waży Żaba rycząca (Rana catesbeiana)!

Nawet jeżeli nie znasz prawidłowych odpowiedzi - możesz obstawiać sąsiadujące tereny, możesz zajmować morza (sąsiadujące z wieloma obszarami), wreszcie - stawiać swoje znaczniki blisko osób, które mogą coś wiedzeć!


Liczba graczy: 2 - 6 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 45 - 60 minut
Losowość: minimalne elementy losowe
Interakcja: minimalna interakcja
Złożoność: zasady w minutę
Wydawca: REBEL
Projektant: Friedemann Friese
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska


Zawartość pudełka:

  • duża plansza
  • 180 kart przedstawiających 360 zwierząt (format A6)
  • 2 małe pudełka na karty
  • 72 drewniane znaczniki
  • 1 pionek rozpoczynającego gracza
  • instrukcja i broszurka z dodatkowymi informacjami

Waga: 1.2 kg
Producent: Rebel






Kontakt

15[zasłonięte]274

[zasłonięte]669-58-58

[zasłonięte]@terazgry.pl
Aukcje allegro
  • nasz login: www_terazgry_pl
  • zobacz nasze aukcje
  • sprawdź nasze komentarze
Informacje

Wszystkie towary sprzedawane są nowe, do każdego przedmiotu dołączany jest dowód zakupu (faktura vat lub paragon).

Na każdy towar otrzymują Panstwo 12 miesięczną gwarancje.

W razie gdyby interesował Państwa zakup większej ilości gry niż jest na aukcji prosimy o kontakt.

Kupując przedmiot na naszej aukcji akceptujesz nasz regulamin, który dostępny jest na stronie "O mnie".

Możliwa jest wysyłka za granicę, szczegóły prosimy ustalać indywidualnie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Poznaniu


© www_terazgry_pl - Planszowe, Karciane, Fabularne, Zręcznościowe, Strategiczne, Łamigłówki.