Fajny Wheeler na Tange i pełnej grupie STX
Wymiary:
- rura podsiodłowa - 53 cm środek do środka, 56 cm do końca
- rura górna - 59 cm środek do środka
- odległośc od ziemi do końca rury górnej mierzona w połowie rury - 82 cm
Bardzo fajny Wheeler na rurach Cr-Mo Tange i pełnym osprzęcie Shimano STX. Temu kto tu zaglądnął przedstawiać nie trzeba bo wie o co chodzi. Rower ma 15 lat i jeśli będzie się dbało o niego to za 15 lat będzie wyglądał niewiele gorzej, kupiony dzisiaj rower za 5 lat będzie do wyrzucenia. Grupy Alivio czy Altus z tamtych lat pod względem wytrzymałości są lepsze od dzisiejszych XT i XTR.
Rower ogólnie w bardzo dobrym stanie nie używany zbyt dużo. Ma trochę rys i zadrapań, mocniej podrapana główka ramy od pancerzy, ale wszystko jest sprawne i chodzi bardzo dobrze. Jeśli ktoś o niego zadba to rower posłuży na wiele lat bezawaryjnej jazdy.
W grę wchodzi tylko odbiór osobisty, nie będę pakował roweru cały dzień a potem modlił się żeby nic mu się nie stało w transporcie, wiadomo jak działają poczta i kurierzy i jak czasem obchodzą się z paczkami, wolę nie ryzykować.
Mogę rower ewentualnie podwieźć do 100km od Wrocławia za zwrot paliwa.
Ewentualne pytania proszę zadawać przez Allegro
Nie miałem czasu na wyczyszczenie roweru przed zrobieniem zdjęć co widać an niektórych zbliżeniach