Jesteśmy firmą, która od 2001 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą koszulek oraz innej odzieży reklamowej. Jednym z najlepiej sprzedających się producentów toreb jest Westford Mill. Są one funkcjonalne, niedrogie a co najważniejsze ekologiczne.
Szczególnie cenimy sobie jakość. Zależy nam na tym, aby klient do nas wrócił i ponownie dokonał zakupów. Dlatego bazujemy na sprawdzonych produktach, o wysokiej jakości materiałów.
TORBA BAWEŁNIANA znanej światowej firmy WESTFORD MILL 100% Bawełny 140 g/m2 Może być noszona na ramieniu Wymiary: 42 x 38 cm Pojemność: 10 L PAMIĘTAJ! Towar możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 10 dni od zakupu! Nic nie ryzykujesz!
pon-pt w godz. 9-15 Irek Zaręba Ewelina Zaręba I N F O L I N I A 801 [zasłonięte] 782 lub (52) 34 29 983 e-mail: [zasłonięte]@koszulki.pl
Torby wysyłamy zarówno Pocztą Polską (Priorytet), jak i kurierem (głównie GLS). Ceny przesyłek podane są w cenniku dostaw. Produkty z różnych aukcji można łączyć do jednej przesyłki.
Po wygraniu aukcji uzgodnimy mejlowo kolor torby. Natomiast warto pamiętać o kilku ważnych sprawach:
19.12.2011 - KOLORY NIEDOSTĘPNE: BLACK, BOOTLE GREEN, ROYAL, CARAMEL, FRENCH NAVY, NATURAL, PURE GREEN, PURPLE, SKY BLUE