e-mail:
[zasłonięte]@ascgarden.pl
Koszt wysyłki należy doliczyć tylko raz niezależnie od wielkości zakupów na naszych aukcjach.
Wysyłka po wpłacie na konto 6zł
Wysyłka za pobraniem 16zł
Wpłaty proszę kierować na konto w mBanku
Wysyłka za pobraniem możliwa jest tylko dla użytkowników z conajmniej 10 punktami w systemie komentarzy.
Eukaliptus właściwy
Eucalyptus globulus
Opakowanie 20 nasion
Rozłożyste, średnio gęste zimozielone drzewo o gładkiej biało-kremowej, lub szarej korze, łuszczącej się długimi pasami, odsłaniając jasnozieloną i jasnobrązową korę wewnętrzną. Dorosłe drzewa mają zwisające, wąsko-lancetowate, ciemnozielone liście, długości 10–30cm, liście u młodych roślin koloru biało-niebieskiego przylegają do pędów. Kwiaty biało-kremowe, pojawiają się od wiosny do lata.
Wyróżnia go duża zawartość dobrze działających na człowieka aromatycznych olejków eterycznych. Młode rośliny wykorzystuje się w letnich schematach rabatowych. ↕ 15 - 50m, ↔ do 10 – 25m. Wysiew nasion całoroczny.
Sadzić w pełnym słońcu w żyzną obojętną lub lekko kwaśną glebę. W pomieszczeniach wymagają silnego cięcia ograniczającego wzrost.
Cena za opakowanie 20 nasion.
Dokonaj zakupów na naszych aukcjach za kwotę co najmniej 20zł a otrzymasz gratis: PIĘKNE PNĄCZE - Milin Amerykański (Campsis radicans) Opakowanie 40 nasion + opis siewu i hodowli!