Kliknij i obejrz
| |
- nowe karty kredytowe i debetowe, - karty transportu publicznego, - karty dostępowe do budynków, - nowe paszporty biometryczne,
mają umieszczony specjalny chip RFID? (ang. Radio Frequency IDentification)
To nowe rewolucyjne rozwiązanie pozwala czytać karty bez jakiejkolwiek styczności z urządzeniem odczytującym informacje. Wszystkie operacje pomiędzy kartą zbliżeniową (bezstykową), a czytnikiem odbywają się bezprzewodowo za pomocą sygnału radiowego. Odczytanie informacji z tego typu kart jest możliwe nawet wtedy, gdy karta znajduje się w portfelu, ponieważ sygnał jest w stanie przeniknąć przez wartwę każdego materiału. Taka forma przesyłania informacji sprawia, że operacje stają się proste i wygodne dla użytkownika. Zastanawia Cię pewnie jakie zagrożenie może kryć tak wspaniałe rozwiązanie? Otóż w parze z wygodą istnieje również RYZYKO odczytania informacji zawartych w chipie RFID przez ososby trzecie. Będąc w posiadaniu specjalnego czytnika RFID lub telefonu komórkowego z funkcją NFC (ang. Near Field Communication) można zczytać dane zawarte na karcie zbliżeniowej bez wyciągania jej z kieszeni, co sprawia, że możesz paść ofiarą kradzieży elektronicznej nie mając o tym pojęcia.
Zastanawiasz się pewnie czy istnieje sposób, który może uchronić Ciebie przed kradzieżą Twoich danych? Jednym ze sposobów jest umieszczenie kart zbliżeniowych w
Etui na kartę zbliżeniową Ekranowane etui antykradzieżowe chroni karty zbliżeniowe np. paypass, paywave przed nieautoryzowanym odczytem oraz dodatkowo przed ich fizycznym uszkodzeniem.
Przeznaczone są do kart wielkości kart bankomatowych (opisanych przez standard ISO/IEC 7810:2003).
Wymiary etui oraz opływowy kształt sprawia, że etui swobodnie zmieści się w portfelu.
Etui wykonane z tworzywa sztucznego
Jeśli często łamiesz karty lub jesteś szczęśliwym posiadaczem karty zbliżeniowej to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Wymiary (dł x sz x gr): 9,2 x 5,8 x 0,35 cm Nasze produkty chronią następujące typy kart:
- paszporty biometryczne
- wszystkie bezstykowe karty płatnicze typu Paypass, Paywave, Wave oraz Blink
- nowe legitymacje studenckie
- karty komunikacji miejskiej (Warszawa, Wrocław, Poznań itd.)
- karty dostępowe do budynków operujące na częstotliwości 13,56 MHz
- karty MIFARE, HID iClass, DESFire
|