Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

! EPIC Kostick Conor Fantasy HIT -wys24h-WEEBOO

19-01-2012, 15:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 31.40 zł     
Użytkownik weeboo_pl
numer aukcji: 1998631183
Miejscowość Oświęcim
Wyświetleń: 14   
Koniec: 13-01-2012 20:10:19
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Weeboo.pl


O nas Nasze Aukcje Komentarze Płatności Dostawy Regulamin

kom. 506-[zasłonięte]-527
skype: weeboo.pl
gadu-gadu:[zasłonięte]47814
[zasłonięte]@weeboo.pl
Wpłata na konto:
02 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 678255

Dane do wpłaty:
Sklep Weeboo Adrian Palczewski
Unii Europejskiej 10
32-600 Oświęcim

Tytulem: nick_z_allegro

W tytule przelew proszę w żadnym wypadku nie zamieszczać:
* tytułów wylicytowanych książek
* numerów aukcji
* dodatkowych informacji

To wszystko utrudnia nam zidentyfikowanie transakcji, co może spowodować opóźnienia w dostawie.

Aby wpłata znalazła się na naszym koncie od razu prosimy dokonywać płatności PŁACĘ Z ALLEGRO !Z cennikiem dostawy mogą się Państwo zapoznać w ramce "Cennik dostawy". Opłata pobierana jest bez względu na wagę i format książki, a każdy dodatkowy egzemplarz książki w paczce to dodatkowa opłata 1,5zł.

Wysyłka zagraniczna do krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii a także norwegii- 27zł ekonomiczna, 35zł priorytetowa.

Wysyłki realizowane są maksymalnie w ciągu 36 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie, a w większości przypadków tego samego dnia!

Decydując się na wysyłkę listem zwykłym (najtańsza opcja dostawy), nie bierzemy odpowiedzialności za ew. problemy z dostawą zamówienia przez listonosza!


Transport odbywa sie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej (w zależności od wybranej formy dostawy).Epic

CONOR KOSTICK
Oprawa: broszurowa
Format: 145x 210 mm
Rok wydania: 16.11.2011
Liczba stron: 400


UWAGA!

Książka wystawiona w przedsprzedaży. Towar wysyłamy po otrzymaniu go na magazyn. Za ewentualne opóźnienia nie odpowiadamy!

Pierwsza z trzech powieści science-fiction składających się na trylogię Kroniki Awatarów. Książka "EPIC" była wielokrotnie nagradzana, m.in. wpisana została na listę International Board on Books for Young People (IBBY) 2006 oraz na listę Booklist Best Fantasy Books for Youth 2007. Na planecie Nowa Ziemia, skolonizowanej przez uciekinierów z Ziemi, panuje nienaruszalne prawo: nigdy więcej przemocy. Wszystkie konflikty rozwiązywane są w świecie EPICA - gry komputerowej, w której toczy się równoległa rzeczywistość, a bohaterowie sterowani przez ludzi podejmują decyzje mające skutki w codziennym życiu. Na najlepszych graczy czekają lukratywne stanowiska w rządzie - Centralnym Biurze Alokacji. Tylko czy władza rzeczywiście gra fair? I czy warto podjąć wyzwanie, które zmieni świat - lub go zniszczy? 14-letni Eryk stawia wszystko na jedną kartę i wraz z przyjaciółmi podejmuje rewolucyjną misję, która grozi śmiercią nie tylko w grze, ale też w prawdziwym życiu... Kolejne części Kronik Awatarów to "SAGA" i "EDDA", które w Polsce ukażą się nakładem Wydawnictwa TELBIT wiosną 2012 roku. Conor Kostick jest pomysłodawcą pierwszej na świecie gry fabularnej fantasy rozgrywanej na żywo, której scenografię przygotowano we wnętrzach Zamku Peckforton w Cheshire. Mieszka w Dublinie, gdzie wykłada historię średniowiecza w Trinity College. Jest autorem prac historycznych, licznych esejów kulturalnych i politycznych oraz strategicznej gry planszowej. Należy do irlandzkiego Związku Literatów (dwa razy mu przewodniczył). Mimo swoich badań historycznych, wysiłków literackich i politycznego zaangażowania znajduje jeszcze czas na gry sieciowe. Epic to pierwsza powieść fantastyczna w jego dorobku. Jest również współautorem powieści The Easter Rising: A Guide to Dublin in 1916 (Powstanie wielkanocne. Przewodnik po Dublinie roku 1916) oraz współredaktorem antologii Irish Writers Against War (Irlandzcy pisarze w sprzeciwie wobec wojny), zbioru prozy i poezji irlandzkich autorów w odpowiedzi na groźbę wojny w Iraku.


Zobacz inne moje aukcje (weeboo_pl):

UWAGA!

Zakupy książek dokonywane w okresie tzw. przedsprzedaży honorowane są dodatkowym rabatem w wielkości 3% wartości towaru!* **

*- dot. oficjalnej planowanej daty wydania książki;

** kwotę rabatu proszę wyliczyć własnoręcznie wg schematu (cena książki*0,97= zapłata za książkę)
i na konto wpłacić potrąconą wartośćNa allegro funkcjonujemy także pod nickami:

* ksiegarnia_tikva
* kuptanioidobrze

Jednak prosimy o nie łączenie transakcji na różnych kontach!

Zapraszam na zakupy!
- Kupując u nas otrzymujecie Państwo, wraz z zamówieniem, kupon rabatowy na następne zakupy w naszym sklepie!

- Kupując u nas macie Państwo gwarancję, że żadna sprawa nie pozostanie niewyjaśniona!

- Kupując u nas są Państwo pewni, że towar jest pełnowartościowy i nowy, a ew. reklamacje w 100% rozstrzygane są na korzyść Klienta

-
Kupując u nas otrzymujecie Państwo rzetelną obsługę w godzinach pracy księgarni (poniedziałek- piątek 8-16, w weekendy- kontakt e-mail)