E – papieros
To elektroniczne urządzenie zasilane miniaturowym akumulatorem, które kształtem i rozmiarem przypomina autentyczny papieros, robi w ostatnim czasie zawrotną karierę na całym świecie, także w Polsce.
Za każdym pociągnięciem e-papierosa (podobnie jak w tradycyjnym) kilka mikrogramów nikotyny ze specjalnego wkładu (kartridża) trafia do płuc palacza, czubek żarzy się na czerwono, a nawet zostaje wydychany biały „dym”. Tak naprawdę to nic się tu nie spala, wobec tego użytkownika e-papierosa zakaz palenia nie obowiązuje.
A więc w coraz to większej liczbie miejsc publicznych, w których wprowadza się zakaz palenia tytoniu, pojawia się nowy typ palacza. E-papierosy mogą pomóc palaczom w ominięciu zakazów oraz mogą pomóc ich zdrowiu lub całkowitemu zerwaniu z nałogiem.
E-papierosa możesz palić bez obaw o swoje zdrowie. Skład e-papierosa jest zupełnie neutralny dla Twojego organizmu. Smakuje podobnie jak prawdziwy papieros
nie szkodząc Tobie i twoim bliskim.
CECHY PRODUKTU E-PAPIEROS:
Papieros wielokrotnego użytku
Długość: 87mm
Waga pojedynczego e-papierosa: 8,6 g
Pojedynczy nabój pozwala na zaciągnięcie się do 120 razy
Pojemność baterii: 180mAh
Załadowana bateria pozwala na zaciągnięcie się do 180 razy
Czas ładowania baterii: 2-3 godziny
Żywotność baterii: 380 ładowań
Zasilanie: poprzez USB
DZIĘKI E-PAPIEROSOWI UWOLNISZ SIĘ OD NAŁOGU !!!
Teraz będziesz mógł zapalić w pubie, kinie, kawiarni, autobusie czy na plaży w Ustce. Pozostaje jedynie kwestia wytłumaczenia oburzonemu społeczeństwu jak to działa. Elektroniczny papieros nie wywołuje żadnych efektów biernego palenia i w żaden sposób nie oddziałuje na otoczenie. Nie ma tu ognia, nie ma potrzeba zapalania, nie ma więc też żadnego niebezpieczeństwa pożaru. Paląc e-papierosy zaoszczędzasz około 80%
PRZED ZAKUPEM ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ KOLORU I ROZMIARU JEŻELI WYSZCZEGÓLNIONE SĄ W AUKCJI.
KONTAKT:
pon- pt
9.00- 17.00
e-mail: [zasłonięte]@wp.pl
tel. : 514 [zasłonięte] 391