Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ELEGANCKI GARNITUR KOMPLET KAMIZELKA SPODNIE R.110

13-04-2015, 0:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik arkor241
numer aukcji: 5234731719
Miejscowość Borzestowo
Wyświetleń: 19   
Koniec: 13-04-2015, 0:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Bohater: brak
Marka: Inna marka
Rozmiar: 110 [см]
Wiek dziecka: 3 lata +
Płeć: Chłopcy
Kolor: Odcienie brązu i beżu

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

FHU ARKOR

ARKADIUSZ BRONK

Długi Kierz 23 B

83-335 Borzestowo

tel: 785-[zasłonięte]-685

e-mail:

[zasłonięte]@wp.pl

Dostępne są następujące formy płatności:

1. wpłata za pomocą systemu PayU

2. wpłata na konto bankowe

numer konta:

891[zasłonięte]186600[zasłonięte]60200[zasłonięte]700

3. Płatność przy odbiorze

Dostępne są następujące formy dostawy: 

1. list polecony ekonomiczny

2. list polecony priorytetowy

3. paczka pocztowa ekonomiczna

4. paczka pocztowa priorytetowa

5. przesyłka kurierska

6. odbiór w punkcie

7. przesyłka pobraniowa

8. przesyłka kurierska pobraniowa

9. odbiór osobisty

Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz regulamin, który znajduje się na stronie

"o mnie".

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy firmą zajmującą się głównie sprzedażą odzieży damskiej i dziecięcej. Posiadamy szeroką gamę towarów, dzięki czemu każda Pani znajdzie u nas coś dla siebie. Mamy wszystko czego może potrzebować nowoczesna kobieta! O jakości naszych usług świadczy posiadany przez nas Standard Allegro (Standard Allegro to specjalne oznaczenie dla sprzedających, którzy wyróżniają się doskonałą obsługą klienta, szybką, bezpieczną dostawą towaru oraz bezproblemowym zwrotem i reklamacją towaru) , a także szerokie grono zadowolonych klientów.

Dlatego nie czekaj, dołącz do nich i Ty!

U NAS ZROBISZ ZAKUPY BEZ RYZYKA!

Bez problemu zwracamy pieniądze!

Na czym to polega? Jeśli zamówisz u nas dowolny produkt i po otrzymaniu go stwierdzisz, że inaczej go sobie wyobrażałeś lub nie spełnia on Twoich oczekiwań, możesz nam go odesłać w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a my bez najmniejszego problemu zwrócimy Ci pieniądze!

Jesteśmy w 100% przekonani co do wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i zależy nam, aby i nasi klienci mogli się o tym przekonać.

Kupując u nas nic nie ryzykujesz!

Tak więc albo będziesz usatysfakcjonowany z zakupu, albo otrzymasz z powrotem pieniądze.

Jeśli z jakiegoś powodu nasz produkt nie będzie zadowalał Twoich potrzeb postępuj w następujący sposób:

1. wyślij e-mail na adres :[zasłonięte]@wp.pl i w tytule wpisz „zwrot towaru”, w treści natomiast podaj numer aukcji i nazwę zwracanego towaru

lub

2. poinformuj nas o chęci zwrotu telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 785-[zasłonięte]-685

3. odeślij produkt wraz z dowodem zakupu (paragon, rachunek) oraz z podpisanym formularzem odstąpienia od umowy (dostępny na stronie „o mnie”) na adres:

FHU ARKOR 

Arkadiusz Bronk 

Długi Kierz 23B

83-335 Borzestowo 

4. Pieniądze zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas towaru.

Pamiętaj!

Towar musi wrócić do nas w idealnym stanie, bez jakichkolwiek uszkodzeń, wynikających z użytkowania lub nieprawidłowego zapakowania do wysyłki.

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH

ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!

Koszt dostawy w przypadku zakupu na kilku naszych aukcjach ustalany jest indywidualnie i zależy od wagi paczki. Dlatego po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu przesyłki.

    DARMOWA WYSYŁKA

Przy zakupie powyżej 5 sztuk ciuszków na naszych aukcjach przesyłka GRATIS!!!

   EKSPRESOWA WYSYŁKA

Towary staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin.

  ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ „O MNIE”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną „o mnie”, co na pewno znacznie ułatwi nam współpracę :)

KUPUJĄC U NAS MASZ 100% GWARANCJI

SATYSFAKCJI!!!

Przedmiotem aukcji jest elegancki garniturek, składający się ze spodni i kamizelki. Wykonany został z świetnego gatunkowo materiału. Kamizelka zapinana jest na guziki, od środka posiada podszewkę. Z przodu posiada dwie kieszonki. Spodnie zapinane są na zamek i guzki. W pasie znajdują się wstawki z gumki. Przy nogawkach zaś są mankiety. Komplecik jest odpowiedni na chłopca o wzroście 110 cm.

Wymiary spodni:

szerokość w pasie - 28-30 cm,
szerokość w biodrach - 36 cm,
szerokość nogawki - 20 cm,
stan - 26 cm,
długość całkowita - 68 cm.
Wymiary kamizelki:
szerokość pod pachami - 34 cm,
szerokość w pasie - 32 cm, 
długość całkowita - 41 cm.

Komplecik jest nowy, z metką.
Widoczna na zdjęciu koszula i krawat nie są przedmiotem aukcji.

Galeria zdjęć - kliknij, aby powiększyć

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"
Wszystkie aukcje