Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Egipt. Zielony Przewodnik, Sklep Włóczykija

07-06-2014, 9:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 28 zł     
Użytkownik Sklep_Wloczykija
numer aukcji: 4282214909
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 1   
Koniec: 07-06-2014 08:30:18

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
Francja. Zielony Przewodnik
Autor: Praca zbiorowa
33,00 zł
49,90 zł
Okładka: miękka
Liczba stron:606
Wydawnictwo: Bezdroża
ISBN: [zasłonięte]978-8361-109-9  Egipt chyba każdemu człowiekowi kojarzy sie ze starożytna kultura, monumentalnymi piramidami, tajemniczym Sfinksem, życiodajnym Nilem, mumiami faraonów, zagadkowymi hieroglifami i bezkresna pustynia z zielonymi wyspami-oazami. Jeśli do pamiątek wielkiej cywilizacji dodamy wspaniałe plaże nad Morzem Czerwonym i jedne z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania, okaże sie, ze Egipt to doskonały pomysł na wakacyjny wypoczynek.

 

Egipt kojarzynam się przede wszystkim ze starożytną kulturą, monumentalnymi piramidami, tajemniczym Sfinksem, życiodajnym Nilem, mumiami faraonów i bezkresną pustynią. Ale to również - nawet późną jesienią miejsce, gdzie wciąż czekają na nas słońce i wakacyjna temperatura powietrza oraz wspaniałe plaże nad Morzem Czerwonym.
Pełny obraz tego regionu odzwierciedlono w najnowszym Zielonym Przewodniku Michelin "Egipt". Poznajemy współczesne oblicze kraju, ale i jego historię, kulturę, sztukę, architekturę i przyrodę. W części poświęconej mitologii dowiemy się, jak rozpoznać egipskich bogów, których wizerunki towarzyszą nam niemal wszędzie. Dowiemy się, kim byli np. Szu, Nut, Izyda czy Ozyrys.
Bardzo obrazowy dział ABC architektury ułatwia zwiedzanie, poznawanie i odkrywanie tajemnic najważniejszych zabytków, takich jak Piramida Cheopsa w Gizie, Świątynia Mentuhotepa II w Deir El-Bahari, Wielka Świątynia w Luksorze, Grobowiec Seti w Dolinie Królów, Meczet Al--Azhar w Kairze czy też Port Oaitbeja w Aleksandrii.
Podczas lektury odkrywamy Egipt w sposób bardzo uporządkowany, korzystając z podziału na pięć obszarów: Aleksandria, Delta i wybrzeże Morza Śródziemnego, Kair i okolice, dolina Nilu i miejsca odkryć archeologicznych, Synaj i Morze Czerwone oraz oazy i pustynia. Opisy najważniejszych miast, miejscowości i zabytków wzbogacono o mapy i plany, fotografie oraz ciekawostki, wyodrębniając graficznie informacje praktyczne. Doświadczeni autorzy - poprzez system gwiazdek - podpowiadają, co warto zwiedzić, jaką trasę turystyczną wybrać, gdzie dobrze zjeść czy spędzić wolny czas. Miejsce albo zabytek, który należy koniecznie zobaczyć - to 3 gwiazdki, warto odwiedzić - 2, miejsca godne uwagi -1 gwiazdka.

Dziennik Łódzki (2[zasłonięte]009-11)

 
WYSYŁKA

Poczta Polska:
8,80 zł
Paczkomaty inPost: 8,99 zł

UWAGA!
W przypadku licytacji na wielu naszych aukcjach bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia kosztu wysyłki.
ODBIÓR OSOBISTY

Warszawa, ul. Broniewskiego 50/7
(I klatka od ul. Duracza)
-> Sprawdź MAPKĘ

Dojazd tramwajami: 22,28,33,35 przystanek Duracza
Dojazd autobusami: 303 i 114 przystanek Duracza lub Rudnickiego
Metro: Słodowiec (10 min)

Odbiór po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym:
tel. : 798 [zasłonięte] 147
skype: sklepwloczykija
e- mail:  [zasłonięte]@sklepwloczykija.pl
PŁATNOŚĆ
Płatności PayU

Przelew
Nr konta Idea Bank:
39 1950 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0010641 [zasłonięte] 692502

Dane firmy:
Jadwiga Miszkiewicz
ul. M. C. Skłodowskiej 6b
37-100 Łańcut
NIP: 815[zasłonięte]175-18
ZOBACZ INNE NASZE AUKCJE
Zobacz nasze pozostałe aukcje
Strona "O Mnie" Wszystkie aukcje