|
Piękne, dekoracyjne lustro, które będzie prawdziwą ozdobą salonu, przedpokoju. Rama wykonana jest z żywicy i bardzo ładnie patynowana. Ślady po szkodnikach są zamierzonym zabiegiem fabrycznym.
Tafla jest fazowana (szlifowana) co podnosi walory estetyczne i wartość lustra. Z tyłu zamontowane są cztery uchwyty - można je powiesić w pionie lub w poziomie.
POLECAM ! Lustro wykonane jest współcześnie i zachowane w stanie bardzo dobrym, jak nowe, bez uszkodzeń.
ZAPRASZAMY do licytacji.Prosimy o przemyślane składanie ofert (nie odwołujemy ofert). Zgodnie z Regulaminem Allegro art. 6 p 11 i 12 możemy zakończyć aukcję przed czasem jeśli mebel osiągnie cenę dla nas zadowalającą.
Przedmioty wystawiane na naszych aukcjach można obejrzeć i odebrać po zakupieniu w Józefowie k/Otwocka 05-420, ul. Kasztanowa 5, pon-pt 10-14. Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć naszą ekspozycję w innych godzinach,
prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Mój nr tel. 501 [zasłonięte] 58 47
Wymiary
rama: wys. 146,5 cm, szer. 66,5 cm.
tafla: wys. 118 cm, szer. 38 cm.
model nr 6677
Na życzenie wystawiam Fa VAT.
Nie wysyłam za pobraniem.
|