Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

EASTWEST ROCKERS Jedyna broń/Ras Luta Grubson *RP

25-09-2014, 6:39
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 28 zł     
Użytkownik PunkShopPL
numer aukcji: 4548793101
Miejscowość Wrocław
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 6   
Koniec: 25-09-2014, 6:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

PAMIĘTAJ: wzięcie udziału w aukcji jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu!

UWAGA: w przypadku naszych aukcji wypełnienie formularza wysyłki jest OBOWIĄZKOWE!
Oferta | O Nas | Kontakt | Komentarze | Regulamin | Wysyłka | Płatności



01. Graj w to feat. Tomson, Grubson, DJ Romi
02. Łap oddech
03. Do wiadomości
04. Mój głos
05. Biba nielada
06. Ciemne szkła feat. Lilu
07. Tempe jany feat. S-Master
08. Ile warte jest życie
09. Nic do stracenia
10. W jedności siła
11. Kolejny krok
12. Be with me tonite
13. Wstaje rano feat. Jr Stress
14. Stop! feat. Promoe
15. Gangsta
16. Spadają w ogień

  1. MESAJAH Brudna prawda
  2. BEDNAREK Jestem
  3. NATURAL DREAD KILLAZ Naturalnie
  4. VAVAMUFFIN Solresol
  5. TABU Endorfina



EASTWEST ROCKERS JEDYNA BROŃ
NR. KAT: PRS 051 *** EAN: 590[zasłonięte][zasłonięte]29918 *** CD / DIGIPACK



UWAGA - LEGAL !!!
KUPUJESZ U NAS = KASA DLA ARTYSTY

28.00 PLN

Wydawca: Prosto Label
Rok wydania:
2013 / REC.2008
Nośnik:
CD / DIGIPACK


Nagrania i mix drugiego albumu ekipy, która w ciągu ostatnich trzech lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce, miały miejsce w warszawskim studiu Contrabanda, pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers – Mista Pity.
„To 18 nowych numerów z udziałem Cheeby, Ras Luty i Grizzliego oraz znakomitych gości. Podkłady spływały do nas z całego świata, od Europy i Stanów po Nową Zelandię i Jamajkę, ale większość riddimów to produkcje od najlepszych – oczywiście naszym zdaniem – polskich producentów.” – mówi Kuba1200, który zajmuje się koordynacją nagrań.
Okładkę i nową stronę internetową projektuje Jah_Laptop, selektor i VJ EastWest Rockers.



EASTWEST ROCKERS


Ekipa, która w przeciągu ostatnich 3 lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce.
Od legendarnych imprez w Opolu na początku 2004, po występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach [Heineken Open'er 2007, Coke Live 2007, Bielawa Reggae Dub Festiwal 2007/2008, Ostróda Reggae 2007/2008, Hip-Hop Kemp 2007/2008, Ethnic Session 2008] EastWestRockers wciąż zbiera najwyższe noty za żywiołowe koncerty łączące jamajski styl i polski klimat. Pomiędzy koncertami, EastWest Rockers okupuje Opole, Wrocław i Kraków.
Pod koniec roku 2006 nakładem Karrot Kommando ukazał się debiutancki album EastWest Rockers 'Ciężkie Czasy' prezentujący Cheebe, Grizzliego i Ras Lute na podkładach czołowych producentów z Polski i zagranicy. Lista ludzi zaangażowanych w produkcje tej płyty to właściwie 'who-is-who' europejskiego reggae i dancehall - Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, JuniorBwoy, Big Family, House of Riddim, DJ Feel – X, Miód, Jr.Stress. Płyta odniosła sukces zarówno wśród fanów reggae, jak i ludzi nie związanych dotychczas z tą muzyką i kulturą.
Każdy z EWR aktywnie udziela się w innych projektach – Grizzlee stale koncertuje z Jamalem, ma tez duży wkład w drugą płyte tego składu. Ras Luta pracuje równolegle nad swoją solową płytą (razem z Germaica, producentami m.in. płyty 'Polski Ogień') i licznymi featuringami, ostatnio m.in. na plycie Mariki. MC Cheeba i Jah Laptop (VJ), oprócz swojej ekipy, należą do Respecta Crew – największych promotorów muzyki ragga jungle w Polsce. Kuba1200 reprezentuje interesy EastWest, dba o brzmienie i selekcje płyt, pracuje też jako dźwiękowiec dla wielu koncertujących składów.




WSZYSTKIE WYSTAWIONE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNE
ZAPRASZAM NA NASZE INNE AUKCJE NA STRONACH:

ROCKERSPUBL - (RAP / HIPHOP / LOUNGE / CLUB / AMBIENT / ELEKTRONIKA / JAZZ / TECHNO)

ROCKERSPOLAND - (PUNK / METAL / ROCK / TECHNO / POST / DUB / REGGAE)