Dzwonnik z Notre Dame (Rosmedia) [DVD]
Opis
"Dzwonnik z Notre Dame" jest historią pióra Victora Hugo o miłości odrzuconego człowieka.Do średniowiecznego Paryża przyjeżdża grupa Cyganów z Andaluzji i swoją odmiennością zakłóca ustalony tam rytm życia. Jedna z Cyganek, Esmeralda staje wbrew swej woli w centrum konfliktu, gdzie ścierają się uczucia złe i dobre. Młody kapitan Phoebus, mający niebawem poślubić Fleur rozkochuje w sobie Esmeraldę. Jego sługa, brzydki i nielubiany przez wszystkich Quasimodo darzy ją czystym uczuciem i pragnie uchronić przed złem. Zazdrość Frolla i determinacja Fleur de Lys doprowadzają do oskarżenia i skazania na śmierć Esmeraldy i wygnania Cyganów z miasta oraz odsłaniają prawdziwe oblicza wszystkich bohaterów.
format obrazu:
4:3 | 1,33:1
format dźwięku:
Dolby Digital 2.0 polski
Dolby Digital 2.1 włoski
dodatki:
bezpośredni dostęp do scen
stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
RATATUJ (Disney) polski...
MÓJ MAŁY KUCYK: UCIEKAJĄCA...