Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Dzwonek dodatkowy do telefonu i błyskacz

17-06-2012, 4:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19 zł      Najwyzsza cena licytacji: 19 zł     
Użytkownik telsil_zabrze
numer aukcji: 2343510545
Miejscowość ZABRZE
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 24   
Koniec: 18-05-2012, 9:30
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dojazd:
 
32 /[zasłonięte]276 07 dz. handlowy
32 /[zasłonięte]271 50 dz. handlowy
[zasłonięte]@telsil.com.pl
GG Telsil: xxxxxxx

TELSIL:

Płatności

Przy przedpłacie przelewem na konto w polu tytulem proszę podać:
Twoj nick z allegro
nr aukcji wylicytowanego przedmiotu
Nr dokumentu proforma
Możliwa jest także

Sprzedaż ratalna

Kliknij, aby obliczyć ratę za wybrany towar:


Więcej o sprzedaży ratalnej:

Dostawa

Przesyłki najczęściej wysyłamy
kurierem UPS

Towary o mniejszej wartości
na życzenie kupującego
możemy wysłać Pocztą Polską

Ważne info

WAZNE !!!

Po wylicytowanej aukcji otrzymasz wiadomość e-mail z Allegro zawierającą specjalny link do strony z informacjami o przebiegu realizacji Twojego zakupu. Tam tez możesz wpisywać wiadomości do sprzedającego oraz podać dane do faktury VAT.

Konieczne tez jest do realizacji zakupu wybór rodzaju płatności oraz rodzaj dostawy. Jeżeli dostawa będzie realizowana kurierem otrzymasz nr listu przewozowego abyś mógł sprawdzić gdzie w danej chwili znajduje się przesyłka. Do każdej paczki dodawany jest paragon lub faktura VAT jeżeli dane zostały podane przy zakupie

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT


Przy malej wiarygodności kupującego nie realizujemy wysyłek za pobraniem!
 

Przedmiotem aukcji jest:


Dzwonek dodatkowy do telefonu ze światełkiem w rytm dzwonienia

 Dzwonek posiada kabelek zakończony wtyczką którą wkładamy do gniazdka zamiast telefonu, a telefon wpinamy do gniazdka które jest w obudowie dzwonka dodatkowego. Nie potrzeba więc nic więcej aby właczyć dodatkowy dzwonek do pracy.

Z boku obudowy jest przełącznik którym można wybrać tryb pracy dzwonka. Może tylko dzwonić, może dzwonić i migać , może tylko migać światełkiem aby zasygnalizować stan dzwonienia telefonu.

Dwonek zasilany jest wprost z linii telefonicznej i pracuje poprawnie w liniach telefonicznych z central telefonicznych miejskich. Gdzie napięcie zasilania telefonu to 50 V a prąd dzwonienia ma 75 V.

Z tyłu obudowy jest otwór który służy do zawieszenia dzwonka na łebku wkrętu aby nie przeszkadzał na podłodze.

Gniazdo i wtyk telefoniczny to standard RJ11.

Głośne dzwonki z zasilaniem na 230 V i siła dzwonienia nawet 110 dB znajdują się na innych naszych aukcjach Allegro - zapraszam


Sprawdź koniecznie pozostałe artykuły w sklepie - są takie których nigdzie nie zobaczysz. Zapraszamy serdecznie!


Jeżeli potrzebujesz porady - zadzwoń doradzimy! Jeżeli potrzebujesz instalacji, serwisu : zadzwoń - Władysław Nowak