Dzbanek Filtrujący Aquaphor
AMETHYST 2,8L + 1 wkład!
Mechaniczny indykator oraz ruchoma klapka wlewu HIT !!!
Amethyst to połączenie nowoczesności z niewielkimi rozmiarami. Wyposażony w ruchomą pokrywkę, umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Posiada mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, zliczający każdorazowe napełnienie dzbanka wodą. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego. Komplet zawiera dzbanek filtrujący Amethyst, 1 wkład Maxfor, instrukcję obsługi oraz opakowanie.
Specyfikacja:
- Wymiary: 253x117x255 mm
- Pojemność: ~2,8L / ~1,4L
- Wydajność: 170L
- Pokrywa: Ruchome żeberka, licznik
- Szybkość filtracji: 3 - 10 min
- Wkłady typ: MAXFOR, MAXTRA
- Kolor: Czerwony
Usuwane zanieczyszczenia:
- Benzol: 95%
- Fenol: 99%
- Chlor: 100%
- Produkty ropopochodne: 95%
- Metale ciężkie: 99%
- Chloro-organiczne związki: 99%
- Rtęć: 99%
- Pestycydy: 99%
Dzięki wykorzystaniu zestawieniu unikatowych włóknistych materiałów sorpcyjnych marki Aqualen w połączeniu z najlepszymi markami węgli aktywnych, filtr pewnie i nieodwracalnie zatrzymuje nie tylko związki organiczne, żelazo i metale ciężkie lecz i inne rodzaje szkodliwych domieszek jak i również redukuje twardość wody co zapobiega pojawianiu się kamienia.
Proszę pamiętać że każdy filtr jest przeznaczony do filtrowania zimnej wody, filtrowanie ciepłej wody zaniża wydajność i żywotność wkładu. Do zmniejszenia wzrostu bakterii wykorzystywana jest modyfikacja włókna AQUALEN, posiadająca srebro (patent FR Nr[zasłonięte]21620,[zasłonięte]21727, patent USA Nr 6,299,711; 6,514413)
Do filtracji wody:
Przed użyciem należy umieścić wkład w pozycji poziomej w zimnej wodzie, ostrożnie wstrząsnąć w celu usunięcia pęcherzyków powietrza. Wkład należy umieścić w otworze lejka i delikatnie docisnąć. Należy też przefiltrować i wylać dwa pierwsze dzbanki z wodą. Jest to zalecane z uwagi na możliwość dostania się do wody resztek pyłu węglowego który może się wydostać podczas transportu. Takie postępowanie z wkładem przed jego użytkowaniem tyczy się również filtrów innych marek.
Certyfikaty:
- Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny HK/W/0285/07/2009
- TUV NORD CERT zgodnie z ISO 9[zasłonięte]001-20
Gwarancja producenta:
Okres użytkowania (resurs) każdego wymiennego wkładu filtrującego to ~170 litrów wody. Po upływie okresu użytkowania wkład należy wymienić. Okres przechowywania filtra do wody przed rozpoczęciem eksploatacji - 3 lata przy temperaturze +5C do +40C, bez naruszenia opakowania.
Jeśli chcesz, możesz zamówić od razu więcej dodatkowych wkładów do tej samej paczki. Wkładów możesz zamówić ile chcesz, koszt przesyłki NIE wzrośnie
Dodatkowe wkłady znajdziesz klikając TUTAJ
Na naszych aukcjach można znaleźć również takie komplety:
Aquaphor Line 2.8L
+1 wkład |
Aquaphor Line 2,8L
+12 wkładów
Zapas na cały rok!
|
Brita Marella Cool
+3 wkłady MAXTRA
|
Życzymy udanych zakupów i zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.