Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Dywaniki Samochodowe Gumowe HONDA CIVIC 01-06 r.

24-04-2014, 11:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 111.99 zł     
Użytkownik TOSE_Int
numer aukcji: 4092253999
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 24   
Koniec: 24-04-2014 11:01:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


 

Gumarny Zubri / Doma została utworzona w 1935 roku, tuż przed okupacją, a przed II wojną światową, jako filia firmy najstarszych w Europie Środkowej zakładów gumowych Optimit w Odrach.

 

Gumarny jako spółka która jest producentem związków gumy i wyrobów gumowych. Stawia na ochronę i tworzenie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy dla swoich pracowników i ich ciągłe doskonalenie, w tym zapobieganie zanieczyszczeniom i zagrożeniom zawodowym.

Dywaniki Samochodowe Gumowe HONDA CIVIC 01-06 r.

GUMOWE DYWANIKI PODŁOGOWE IDEALNIE DOPASOWANE DO SAMOCHODU

HONDA CIVIC 2[zasłonięte]001-20 r.

KOLOR GRAFIT (ciemny szary)

kod produktu:[zasłonięte]156 028 9

Wycieraczki pasują kształtem dokładnie do samochodów osobowych i ciężarowych.

 

 

Dywaniki samochodowe wykonane są z gumy wysokiej jakości i spełniają wszystkie wymagane normy odnoszące się do właściwości takich jak ścieranie, zapach, wytrzymałość, itp.

 

 

Te specjalne dywaniki dokładnie powielają podłogę samochodu, dla którego są przeznaczone.

 

 

Wysokość krawędzi 12 mm zapewnia doskonałą czystość wnętrza samochodu.

 

 

Aby zwiększyć żywotność dywanów wzmocniono bieżnik kierowcy.

 

 

Przeciwko przesuwaniu się dywany na dolnej stronie posiadają antypoślizgowe ogonki.


 

Konstrukcja naszych dywaników powoduje zatrzymanie wody i zanieczyszczeń uniemożliwiając wydobycie się ich na nie zabezpieczoną przestrzeń samochodu.

 

 

Dywaniki sprzedawane są w komplecie.

 

 

W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości i technicznych aspektów produktu fima GuZu posiada system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001/2000, ISO TS 16949:2002, ISO 14001:2005.

 

 

01 kwietnia 2011 - Gumarny Zubri otrzymał z Toyota Europe Award Samochodowego w Project Management kategorii dla aktywnego rozwoju Dla projektów 770L (Toyota Verso S) i 080A (Lexus CT200h).

 

 

Firma bieżąco uczestniczy w targach branżowych prezentując nowości w ofercie.

 Działamy na rynku od kilku lat doświadczenie, jakie zgromadziliśmy pozwala usatysfakcjonować każdego klienta nawet najbardziej wymagającego.

Decydując się na współprace z Nami otrzymają Państwo nie tylko unikatowe produkty, ale także solidność, rzetelne doradztwo, jasną politykę handlową oraz pewność szybkich dostaw.

Produkty, które sprzedajemy posiadają pisemną roczną gwarancję. Zapewniamy również serwis po-gwarancyjny. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów oraz zdjęć.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.