Witaj na stronie Sklepu Allegro eCarAudio-pl
Dystanse głośnikowe z MDF D47 -
VW Passat B6, CC 2005-->
VW Passat B6, CC 2005-->
|
Dystanse lakierowane oraz impregnowane 3 warstwy.
Zastosowanie:
Pierścień dystansowy do VW Passat B6, CC 2005-->umożliwiający
montaż głośników 165mm w drzwiach przednich w miejsce fabryczne.
Wymiary dystansu to otwór na głośnik 144mm.
Uwaga:
otwory pod wkręty mocujące głośnik trzeba zawiercić wiertłem (2-3mm) zapobiegnie to ukręceniu wkrętów lub rozwarstwieniu pierścienia
dystans MDF daje się przykręcić do drzwi tylko w jednej pozycji.
Wszystkie dystanse po frezowaniu są szlifowane a następnie nanoszone są 3 specjalne warstwy zabezpieczające przed wilgocią. Szlifowanie powierzchni dystansu po frezowaniu jaki i w trakcie lakierowania pozwala uzyskać szczelną i gładką błyszczącą powłokę na całej powierzchni MDFu również linii cięcia co skutecznie zapobiega wnikaniu wilgoci do wnętrza MDFu.
|
Kupując głośniki objęte wysyłką gratis - otrzymasz wysyłkę dystansów również gratis
|
Dlaczego warto kupować u nas
Jesteśmy detalicznym działem polskiego dystrybutora marek : Autotek, Crunch, ESX, HiFonics, Kicker, Lanzar, Macrom, MB Quart, PrecisionPower, Pyle, Renegade, Rockford Fosgate, Soundstream.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i wszelkie wsparcie techniczne w zakresie produktów tych marek.
Wysyłka produktów realizowana jest zwykle w dniu zamówienia lub wpłaty.
Zakupione produkty można odebrać osobiście w naszym magazynie w Nieporęcie pod Warszawą - kierunek Zegrze.
Klientów zainteresowanych odbiorem osobistym prosimy o wcześniejszy kontakt.
Masz pytania dotyczące produktów oferowanych na naszych aukcjach ?
Skontaktuj się z nami.
tel. 22[zasłonięte]774-83 lub 600-[zasłonięte]-210
e-mail:
[zasłonięte]@ecaraudio.pl
|
Do zasilania skrzyń basowych zalecamy stosowanie kondensatorów w obwodzie napięciowym wzmacniacza.
Kondensatory dostępne są na innych naszych aukcjach.
|
Do czego służy kondensator w instalacji zasilającej audio
Kondensatory są stosowane w samochodowych instalacjach zasilających systemy nagłośnieniowe w celu stabilizacji prądu zasilającego, zapewniając szybką dawkę prądu do zasilenia wzmacniacza samochodowego w momentach
największego poboru prądu.
Kondensator ma za zadanie ustabilizować chwilowe skoki napięcia w instalacji zasilającej występujące w momentach największego poboru prądu, zapewniając tym samym niezakłócone odtwarzanie najniższych częstotliwości.
Użycie kondensatora w obwodzie zasilania wzmacniacza daje w rezultacie efekt lepszego wykorzystania mocy wzmacniacza.
Wzmacniacze audio w samochodowych systemach nagłośnieniowych wymagają dostarczenia chwilowego prądu o dużym natężeniu do poprawnego i niezakłóconego działania. Konwencjonalne akumulatory samochodowe nie są przeznaczone do dostarczania chwilowych dużych dawek prądu do zasilania wzmacniacza.
Dodatkową funkcją kondensatora jest filtracja napięcia zasilającego mająca na celu wyeliminowanie słyszalnych zniekształceń.
Chcesz wiedzieć więcej - pobierz instrukcję obsługi
|
Na innych aukcjach wystawiamy głośniki we wszystkich
popularnych wymiarach montażowych
87, 100, 120, 130, 165 mm i 4x6, 5x7 i 6x9 cala
Licytacje od złotówki - upoluj okazję! zaproponuj swoją cenę
|
OKAZJA - Aktualne licytacje bez ceny minimalnej - zaproponuj swoją cenę
|
Wyjątkowe okazje ! Maksymalnie niskie ceny w dziale FINAL PROMO
Ostatnie sztuki - taka okazja się nie powtórzy! Zobacz koniecznie
|
Polecamy oferty FINAL PROMO - ostatnie sztuki - super ceny
|
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sprzętu car audio i akcesoriów montażowych.
Wiele produktów oferujemy po super promocyjnych cenach - to jedyna okazja na tak TANI ZAKUP
|
Przykładowe produkty z bogatej oferty Sklepu eCarAudio-pl
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
|
Informujemy, że :
Wszystkie znajdujące się w ofercie zastrzeżone znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością odpowiednich właścicieli.
Produkt umieszczony w ofercie oznaczonej logo danej marki mówi jedynie o tym, że dany produkt można zastosować do modelu samochodu danej marki. Nie oznacza to w żadnym wypadku, iż jest to produkt oferowany, sygnowany, wyprodukowany lub autoryzowany przez danego producenta lub podmiot od niego zależny lub spółkę powiązaną, ani żaden inny podmiot gospodarczy działający w ich imieniu lub z ich upoważnienia.
Jednocześnie oświadczamy, że sprzedawca firma Katimax, jak również producenci produktów umieszczonych w ofertach oznaczonych logo marki, nie są w żaden sposób powiązani z żadną z firm będących właścicielami prezentowanych znaków towarowych, ani z żadnym z jej podmiotów zależnych lub spółek powiązanych, ani nie działają w ich imieniu lub z ich upoważnienia.
Zapraszamy do dodania nas do ULUBIONYCH SPRZEDAWCÓW.
Będziesz otrzymywać informację e-mailem na temat nowo wystawionych przedmiotów
- naprawdę warto !
|
|
Sklep Allegro
eCarAudio_pl
tel: 22[zasłonięte]774-83
600-[zasłonięte]-210
e-mail:
[zasłonięte]@ecaraudio.pl
|
Zakupiony towar dostarcza naszym klientom firma
kurierska Siódemka
Oszczędzasz -
Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz
|
Płatność przelewem
Pobranie przez kuriera
- tylko Siódemka
Przy odbiorze osobistym gotówką
|
Towary oferowane na naszych aukcjach
można odebrać osobiście w magazynie w Nieporęcie k/Warszawy
Proszę o kontakt:
tel: 600-[zasłonięte]-210
tel: 22[zasłonięte]774-83 [zasłonięte]@ecaraudio.pl
|
Standardowo wystawiamy
paragon. Na życzenie
wystawiamy Faktury VAT.
Wszystkie fabrycznie nowe
produkty objęte są 2-letnią
pisemną gwarancją oficjalnego importera.
|
|
|
|