Przedmiotem naszej aukcji jest torebka nasion dyni olbrzymiej "Bambino". Jest to odmiana średnio wczesna i średnio plenna. Owoce kuliste, lekko spłaszczone o masie do 15kg. Skórka delikatna, pomarańczowa okrywająca ścisły, ciemnopomarańczowy, bogaty w witaminę A, soczysty, kruchy i bardzo smaczny miąższ. Doskonała na zupy i przetwory oraz do przechowania.
Termin wysiewu: poł. V
Termin zbioru: VII-IX
Rozstawa: 1x1m
OWOCE 15 KG!!!!!!
![](http://www.wik-tor.pl/allegro/Nasiona/warzywa/dynie/dynia_6.jpg)
NASIONA SPRZEDAJEMY W ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH NASTĘPUJĄCYCH FIRM: SPÓJNIA, SELECTA, W-LEGUTKO.
![](http://www.wik-tor.pl/allegro/Nasiona/warzywa/torebki.jpg)
OPAKOWANIE ZAWIERA 5g NASION
Uprawa:
Wysiew nasion w maju do gruntu w rozstawie 1x2m, po 2-3 nasiona w jednym miejscu. Po wschodach pozostawić jedną roślinę. Dynia dobrze rośnie na glebie żyznej, próchniczej, przepuszczalnej, o odczynie obojętnym. Na jej uprawę najlepiej wybrać stanowisko słoneczne, osłonięte od wiatru.
Właściwości:
Dynia, podobnie jak inne warzywa dyniowate, jest bogata w wiele cennych witamin i składników mineralnych. To cenne źródło witamin A, B1, B2, B3, B6 , C oraz składników mineralnych takich jak potas, wapń i żelazo.
Dlaczego warto u nas kupować:
- jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nasion, roślin, narzędzi ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, urządzeń nawadniających, folii, włóknin, podłoży itp
- od ponad 20 lat współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce
- zapewniamy fachową i miłą obsługę
- gwarantujemy nasiona sprawdzone z aktualnymi świadectwami ważności i jakości
- sprzedajemy w atrakcyjnych cenach
- zamówienia realizujemy do 48h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.