Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Dwutłokowy Kompresor do Aerografu z butlą 40l/min

05-09-2014, 8:07
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 475 zł     
Użytkownik skleptechniczny
numer aukcji: 4537348018
Miejscowość Brzesko
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 31   
Koniec: 05-09-2014, 8:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Szybki kontakt: 668-[zasłonięte]-255

nasze aukcje nasze komentarze o nas kontakt

Dwutłokowy Kompresor do Aerografu z butlą AS196


  • kompresor,
  • opakowanie,
  • gwarancja.

opis przedmiotu dane techniczne oferta galeria

Opis przedmiotu


   Przedmiotem aukcji jest nowoczesny kompresor dwutłokowy posiadający wysokie ciśnienie (do 6 bar) i wydajność ( 46 l/min). Dzięki metalowej obudowie kompresor jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

 Wyposażony w reduktor z czytelnym manometrem, który posiada wyraźną skalę przedstawioną w dwóch jednostkach. Kompresor zasilany napięciem z sieci 230V jest odporny na przebicia 220-240V.

 Posiada butlę wyrównawczą oraz dwa tłoki. Kompresor cechuje cicha praca jest on bowiem tłumiony. W przeciwieństwie do innych kompresorów może pracować bardzo długi okres czasu bez przerwy.

 Znajduje szerokie zastosowanie w modelarstwie, lakiernictwie, wulkanizacji, serwisach komputerowych i elektronicznych oraz wszędzie tam gdzie potrzebne jest sprężone powietrze.

  AUTO START / STOP  -  W pozycji numer 1 uruchamiana jest bardzo przydatna funkcja dzięki której nie tylko oszczędzamy energię elektryczną i wydłużamy żywotność kompresora, ale przede wszystkim zwiększa ona komfort pracy.Kompresor włącza się, gdy ciśnienie spadnie do 3 bar natomiast wyłącza gdy wzrośnie do 4 bar. W pozycji numer dwa kompresor dobija ciśnienie do 6 bar.

Dane techniczne

  • Napięcie zasilania: 230V;
  • Auto start: 3bar (przełącznik I)
  • Auto stop: 4bar (przełącznik I)
  • Ciśnienie max: 6 bar (przełącznik II)
  • Przepływ powietrza: 35/40l/min !
  • Zbiornik wyrównawczy: 3,5L
  • Waga: ~7,2kg

Oferta

Galeria

`
KOMPRESORYTABELA

© 2012 Firma KASTOR
nasze aukcje | nasze komentarze | o nas | kontakt
projekt aukcji: Art Delarte

[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]1[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]