Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl TRZY DNI BEZ WYROKU (DVD)

23-01-2012, 22:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 20 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 2012192825
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 8   
Koniec: 20-01-2012, 20:18
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Trzy dni bez wyroku [DVD]

Trzy dni bez wyroku
reżyseria: Wojciech Wójcik
rok produkcji: 1991
obsada: Slawomir Orzechowski,
Witold Pyrkosz,
Jerzy Bonczak,
Artur Zmijewski,
Robert Gonera,
Tadeusz Szymków,
Jan Hencz,
Edward Linde Lubaszenko,
Mariusz Saniternik,
Jerzy Braszka
polska wersja językowa: polska

Bohaterem filmu jest młody i utalentowany kasiarz "Mruk", osadzony w zakładzie poprawczym. Jest on jednym z członków gangu odpowiedzialnego za napady na kantory walut. Gangiem kieruje dwóch wychowawców zakładu, "Józwa" i "Andrus". Gdy podczas jednego z napadów ginie jego właściciel "Mruk" postanawia się wycofać. Nie zgadza się na to "Józwa", który prześladuje "Mruka" jednoczenie planując wyeliminowanie swojego wspólnika "Andrusa". Kiedy wspólnik poznaje plany "Józwy", doprowadza do jego odejścia z pracy w zakładzie. Ten zaś poprzysięga zemstę na obu dawnych wspólnikach.

region: 2
czas trwania: 95 min
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
stan płyty: Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
licencja: bez licencji do wypożyczania