Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl PINOKIO - PRZYGODA W PRZYSZŁOŚCI (DVD)

29-05-2012, 17:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 2289064880
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 7   
Koniec: 19-05-2012, 10:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Pinokio - przygoda w przyszłości [DVD]

Pinocchio 3000
reżyseria: Daniel Robichaud
muzyka: Claudette Duff
rok produkcji: 2004
obsada: Whoopi Goldberg,
Ellen David,
Bianca Gervais,
Raymond Bouchard,
Martin Cloutier,
François-Nicolas Dolan,
Mario Jean
polska wersja językowa: dubbing

„Pinokio: przygoda w przyszłości” to przygody małego robota, którego największym życzeniem jest stać się prawdziwym chłopcem. Sfilmowany w wizualnie zachwycającej animacji 3D film jest futurystyczną wersją klasycznej powieści Carla Collodiego o wspaniałym wynalazcy Geppetto i jego lalce o imieniu Pinokio.

Jest rok 3000. W supernowoczesnym mieście Szlambowicach, w skromnym domku z małym ogrodem, w jednej z ostatnich oaz zieleni mieszka słynny wynalazca Geppetto. Całymi dniami uwielbia majstrować przy komputerach. Wynalazł już dziesiątki urządzeń, robotów i ulepszeń. Kogoś mu jednak brakuje. Bardzo chciałby mieć syna.

Przy pomocy asystenta cyberpingwina Stefana i holograficznej wróżki Cyberynki, Geppetto stwarza Pinokia – prototyp robota, dzięki miniprocesorowi PK3, wyposażonego w emocje. Pinokio potrafi się śmiać, rozmawiać, tańczyć i śpiewać. Zanim jednak dostanie serce i stanie się prawdziwym chłopcem, Cyberynka nalega, by Pinokio sam nauczył się odróżniać dobro od zła.

Tymczasem technokratyczny, głodny władzy burmistrz Szlambowic wymyśla tajny plan. Chce zmienić wszystkie dzieci w roboty, do czego próbuje wykorzystać Pinokia. Manipuluje nim tak, by ten pomógł mu w realizacji planu.

Kiedy Pinokio zda sobie sprawę z tego, że Szlamboli go wykorzystał, będzie starał się naprawić to, co się stało. Przy pomocy Stefana, Geppetta i Marleny, Pinokio stawi czoło Szlamboliemu.

Głosu użyczyli: Małgorzata Korzuchowska, Mariusz Siudziński, Grzegorz Pawlak, Barbara Lauks, Bronisław Wrocławski, Jolanta Jackowska

region: 2
czas trwania: 80 min
format obrazu: 16:9
dźwięk: Dolby Digital 5.1 angielski
Dolby Digital 5.1 polski
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
stan produktu: Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
licencja: bez licencji do wypożyczania