Panda i Banda: Bambusowe lasy [DVD]
| polska wersja językowa: |
dubbing |
Zapraszamy na spotkanie z misiem pandą o imieniu Bambu i jego przyjaciółmi: Dalinką, misiem Powo-li i smoczycą Ają.
Na prośbę chińskiego Mistrza – Nestora nasi mali przyjaciele wyruszają w niezwykłą podróż, której celem jest ratowanie świata i zamieszkujących go zwierząt przed zagładą.
Misja, której się podjęli nie jest łatwa, bo na ich drodze staje gang szczurów dowodzonych przez sprytnego i niebezpiecznego Szczurleone.
Mis panda i jego towarzysze poznają nowy, nieznany im dotąd świat i dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o ratowanych przez siebie zwierzętach.
Tym razem nasi miłośnicy przyrody uratują przed wyginięciem rodzinę misiów brunatnych oraz wydrę Oliwię i jej synka o imieniu Dinky. Dzięki nim papuga Poco wróci w swoje rodzinne strony do Amazonii.
| region: |
2 |
| czas trwania: |
88 min |
| format obrazu: |
4:3, 1,33:1 |
| dźwięk: |
Dolby Digital 2.0 polski
|
| dodatki: |
bezpośredni dostęp do scen
Polskie tytuły epizodów:
• Bambusowe lasy
• Niedźwiedzie z Pirenejów
• Hiacyntowe papugi
• Morskie wydry
|
| stan płyty: |
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona) |
| licencja: |
bez licencji do wypożyczania |