Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl NATIONAL GEOGRAPHIC: NA KRAŃCACH ORIENTU

19-02-2014, 18:41
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 3904001591
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 3   
Koniec: 19-02-2014, 18:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

art12289
National Geographic: Na krańcach Orientu [DVD]
Opis

Księgi Biblii wspominają o Mezopotamii jako o wspaniałej, pełnej bogactw krainie, leżącej w dorzeczu Eufratu i Tygrysu. Gdzie dziś podziały się okazałe budowle i dzieła sztuki stworzone przez tak potężne mocarstwo?

Na ich poszukiwania wyruszył podróżnik Austen Henry Layard. Prowadząc wykopaliska wzdłuż brzegu Tygrysu, dokonał wielu wspaniałych odkryć, które można dziś podziwiać w Muzeum Brytyjskim. 50 lat później na Bliski Wschód przybyła Gertruda Bell, by uczestniczyć w poszukiwaniach Arki Noego na terenie Turcji.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
region DVD:
format obrazu:
4:3 | 1,33:1
napisy:
polskie
format dźwięku:
Dolby Digital 5.1 angielski
Dolby Digital 5.1 polski
dodatki:
·
bezpośredni dostęp do scen
dział:
DVD
licencja:
bez licencji do wypożyczania
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]47214
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.