Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl JANOSIK. PRAWDZIWA HISTORIA (DVD)

26-01-2012, 19:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 2025550767
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 8   
Koniec: 28-01-2012, 0:17
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Janosik. Prawdziwa historia [DVD]

Janosik. Prawdziwa historia
reżyseria: Agnieszka Holland,
Kasia Adamik
muzyka: Antoni Lazarkiewicz
rok produkcji: 2009
obsada: Marian Dziedziel,
Maciej Kozlowski,
Krzysztof Stroinski,
Danuta Szaflarska,
Eryk Lubos,
Rafal Mackowiak,
Michal Zebrowski,
Malgorzata Zajaczkowska,
Maja Ostaszewska,
Katarzyna Herman
polska wersja językowa: polska

Młody Janosik, wypalony wojną, zawiedziony w miłości, trafia do zbójeckiej drużyny. Wkrótce zostaje jej przywódcą i zaczyna się cieszyć sławą dzielnego zbójnika, który przestrzega honorowego kodeksu – nikt z napadniętych nie może zginąć. Wraz ze sławą, rośnie jego uwielbienie u kobiet. Sukcesy Janosika budzą jednak zazdrość jednego z członków bandy, chciwego i butnego Huncagi… Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą.

region: 2
czas trwania: 140 min
format obrazu: 16:9
dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski
Dolby Digital 5.1 słowacki
napisy: polskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
stan płyty: Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)