Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl ŚLEPE NABOJE (Mirosław Zbrojewicz) (DVD)

23-01-2012, 22:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9.90 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 2012195368
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 10   
Koniec: 20-01-2012, 22:18
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Ślepe naboje [DVD]

Rancid Aluminium
reżyseria: Edward Thomas
muzyka: John E.R. Hardy
rok produkcji: 2000
obsada: Miroslaw Zbrojewicz,
Rhys Ifans,
Steven Berkoff,
Joseph Fiennes,
Steve Speirs,
Andrew Howard,
Keith Allen,
Mark Thomas,
Nick Moran,
Olegar Fedoro
polska wersja językowa: lektor + napisy

Wszystkim wydawało się, że Pet odziedziczył po ojcu całkiem dobrze prosperującą, działającą w Londynie firmę kurierską. Jednakże skarbówka Jej Królewskiej Mości zgłosiła się po 500 tyś. funtów zaległych podatków. To mogło oznaczać tylko jedno - bankructwo i duże kłopoty. Charlie przyjaciel, a także księgowy w firmie wpada na pomysł znalezienia inwestora strategicznego. Obaj mężczyźni jadą do Berlina na spotkanie z Mr. Kantem, szefem rosyjskiej mafii, która bardzo chętnie wejdzie do Londynu robiąc swoje interesy, część pieniędzy \\\"wypierze\\\" w firmie Peta, przy okazji wybawi z opresji jej właściciela stawiając go ponownie w szeregu uczciwych Anglików. Charlie ma jednak prywatny i brudny plan związany z Rosjanami, Mr.Kant wcale nie jest dobrym wujkiem, tylko naiwny Pet wierzy w dobry interes.

Dodatkową atrakcją tej czarnej komedii jest udział polskich aktorów; Mariusza Czajki, Mirosława Zbrojewicza I Ryszarda Janikowskiego.

region: 1, 2, 3, 4, 5, 6
czas trwania: 91 min
format obrazu: 4:3, 1,33:1
dźwięk: Dolby Digital 5.1 angielski
Dolby Digital 5.1 polski
napisy: polskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
galeria foto
stan płyty: Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
licencja: bez licencji do wypożyczania