Ścieżka losu [DVD]
Cinder Path, The
| reżyseria: |
Simon Langton |
| rok produkcji: |
1994 |
| obsada: |
Catherine Zeta-Jones,
Ralph Ineson,
Polly Adams,
Rosalind Ayres,
Tom Bell,
Jeremy Child,
Rupert Wickham,
Antony Byrne,
Lucy Akhurst,
Lloyd Owen |
| polska wersja językowa: |
lektor + napisy |
Epicka ekranizacja bestsellerowej powieści Catherine Cookson z Catherine Zetą-Jones i Lloyd'em Owenem w rolach głównych.
Charlie MacFell (Lloyd Owen: Kroniki młodego Indiany Jonesa) nienawidzi brudnej żużlowej drogi, która biegnie tuż obok jego rodzinnej farmy. Dla niego, droga, zawsze będzie symbolizować pogardę, brutalność i okrucieństwo, jakimi darzył go jego ojciec. Film opowiada o losach Charliego, o jego korzystnym społecznie i finansowo acz nieudanym małżeństwie z Victoria Chapman (Catherine Zeta-Jones: Chicago, Maska Zorro, Terminal), prawdziwej miłości do jej siostry Nellie oraz udziale w I Wojnie Światowej, które uczyniły z niego mężczyznę o wielkiej sile charakteru, a której odmawiał mu jego ojciec.
| region: |
2 |
| czas trwania: |
153 min |
| format obrazu: |
4:3 |
| dźwięk: |
Dolby Digital 2.0 angielski
Dolby Digital 2.0 polski
|
| napisy: |
polskie
|
| dodatki: |
bezpośredni dostęp do scen
interaktywne menu
zapowiedzi filmów
katalog DVD
|
| stan płyty: |
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona) |
| licencja: |
bez licencji do wypożyczania |