Oryginalna nagrywarka marki SONY AD-5540 do notebooków
Czy jest lepsza rekomendacja aniżeli sprzęt firmy SONY? Wątpliwe...
Wersja slim (nie mylić z ultraslim) 12,7 mm grubości, idealna do Twojego notebooka.
Produkt nowy, choć nie został wyprodukowany w 2011 rok z uwagi na prosty fakt że zaprzestano produkcji tych napędów (całego typu o czym niżej) w 2008 roku, pochodzi z dystrybucji serwisowej firmy Acer Inc, największego na świecie producenta laptopów.
Nie ma przedniego panelu - z uwagi na fakt że każdy laptop ma inny - należy go przemontować z dotychczasowego napędu.
Interfejs ATA (IDE) - co to oznacza w tłumaczeniu na ludzki język? Oznacza że pasuje do większości laptopów wyprodukowanych do 2008 roku. Na pewno nie pasuje do żadnego modelu opartego na procesorach serii iCore (i3, i5, i7) niezależnie której generacji. Nie pasuje też do żadnego laptopa wyposażonego w pamięci DDR3. Odnośnie starszych modeli bywa różnie, ale mamy tez pasującą do nowszych nagrywarkę z interfejsem SATA, choć jest nieco droższa.
Półroczna gwarancja, pełna faktura VAT, towar z polskiej dystrybucji, nowy i nieużywany, fabrycznie zapakowany w kartonie.
Reasumując, u nas kupujesz, świetny produkt, jednego z najlepszych producentów elektroniki, w rewelacyjnej cenie. Żadnej ściemy w stylu napędu wyjętego ze zużytego laptopa bez gwarancji i o niewiadomej liczbie wypalonych płyt.
KOMPATYBILNOŚĆ FUJITSU-SIEMENS:
| Amilo M1420 Series |
| Amilo M1424 Series |
| Amilo M1425 Series |
| Amilo M1437G |
| Amilo M1439G |
| Amilo M1450 |
| Amilo M1451G |
| Amilo M3100 Series |
| Amilo M4100 Series |
| Amilo M4500 Series |
| Amilo M6100 Series |
| Amilo M6300 Series |
| Amilo M6450 Series |
| Amilo M6453 Series |
| Amilo M6500 Series |
| Amilo M6800 Series |
| Amilo M7300 Series |
| Amilo M7405 Series |
| Amilo M7424 Series |
| Amilo M7440 / 7440G |
| Amilo M7800 Series |
| Amilo M8300 Series |
| Amilo M8800 Series |
Parametry:
Prędkość zapisu CDR/CDRW/odczytu - 24x24x24 Prędkość odczytu DVD - x8 Prędkość zapisu DVD-R - x8 Prędkość zapisu DVD-RW - x6 Prędkość zapisu DVD-R Double Layer - x4 Prędkość zapisu DVD+R - x8 Prędkość zapisu DVD+RW - x8 Prędkość zapisu DVD+R Double Layer - x4 Bufor - 2MB
Prawdziwe zdjęcia poniżej (kliknij aby powiększyć). Pierwsze pokazuje napęd z przodu, dwa środkowe zdjęty panel zaś ostatnie napęd z tyłu. Jeżeli nie jesteś pewny że Twój panel pasuje, porównaj ze zdjęciem. Jest on zatrzaskowy (zazwyczaj, choć bywają też na śrubkach), wystarczy wysunąć tackę i go zdjąć (podhaczyć z lewej strony, dalej pójdzie łatwo). Z tyłu napędu są czasami dokręcane różne płytki (board) które dostosowują napęd do płyty danego laptopa - są tam wyraźnie widoczne miejsca na śrubki.
Prosimy nie dzwonić w sprawach aukcji, kontakt wyłącznie mailowy. W przypadku niekompatybilności - zwrot towaru.