Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DVD - Ostateczna rozgrywka -G.Hackman-LEKTOR-FOLIA

03-03-2012, 23:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 9.50 zł     
Użytkownik debeata
numer aukcji: 2102934920
Miejscowość Tarnowskie Góry
Wyświetleń: 6   
Koniec: 06-03-2012, 20:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Polska wersja językowa: napisy, lektor,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Eddie McGuinn dowiaduje się, że został przyjęty do college’u. Ojciec i dziadek z radością gratulują mu długo wyczekiwanego sukcesu. Miła atmosfera niestety przygasa wraz z powrotem jego starszego brata Raya. Mimo że Eddie uważa go za godnego naśladowania króla walk na ringu, dla ojca jest on jedynie marnym zawodnikiem obracającym się w skorumpowanym światku zawodowego sportu. Sytuacja zmienia się w momencie tragicznej śmierci Raya. Eddie porzuca edukacyjne plany i z pomocą ojca zaczyna intensywnie trenować, by w morderczej walce pomścić śmierć brata. Poruszająca historia chłopaka, który podjął trudne wyzwanie, by sprawiedliwości stało się zadość.

Kinowy przebój z lubianego przez widzów gatunku dynamicznego kina akcji. Intrygująca fabuła, spektakularne sceny walk na ringu i doborowa gwiazdorska obsada, ze wspaniałą rolą Gene’a Hackmana.

Reżyseria: David Drury
Obsada: Gene Hackman, Craig Sheffer, Jeff Fahey, John McLiam, Jennifer Beals, Eddie Velez, Carmine Caridi, James Tolkan, David Labiosa, Harry Van Dyke, Anthony Trujillo, Victor Campos
Rok produkcji/dystrybucji: 1988
Dystrybutor: IDG
Czas: 90 min.
Dźwięk: Dolby Digital 5.1: angielski, polski lektor
Napisy: polskie
Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zwiastuny filmowe

Stan IDEALNY , nowa , oryginalna płyta DVD , zafoliowana