Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DVD: Diabli wiedzą po co?, baśń, dzieci, dziecko

24-06-2012, 6:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 19.99 zł     
Użytkownik eksstra
numer aukcji: 2418252575
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 18-06-2012, 12:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Opakowanie: DVD-box
Opakowanie: bez folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Licencja do wypożyczania: Bez licencji
Polska wersja językowa: dubbing,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

DVD: Diabli wiedzą po co?


Romantyczna baśń przepełniona miłością, magią i humorem

Dawno, dawno temu, w kraju króla Dobromira o uczciwej pracy, szczerości i szacunku do innych wszyscy już dawno zapomnieli. Królestwem zaczyna władać moc piekielna, a król w swojej bezsilności decyduje się zaprzedać duszę diabłu. Zielarka Apollonia śni o wybawicielu, który ożeni się z córką króla. 

Pewnego dnia w królestwie pojawia się skromny, wesoły marzyciel Filip w towarzystwie osła. Czy proroctwo zielarki wypełni się?

Produkcja: 2003, Czeska Telewizja, Słowacka Telewizja


Polski dubbing

DVD było używane, jest oryginalne, w dobrym stanie. Okładka jak na zdjęciu.

SZYBKA WYSYŁKA! Wiem, że Ci się spieszy. Gwarantuję wysłanie starannie zapakowanego towaru w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na moim koncie (towar, za który opłata spłynie w weekend, wysyłam w poniedziałek)!

Oszczędzasz przy jednoczesnym kupnie kilku filmów – za przesyłkę płacisz tylko raz (cena zależy od wagi przesyłki). Proszę o wpłatę na konto z góry, koszty wysyłki są wówczas dla Ciebie niższe. Przedmiot wyślę zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie (do wylicytowanej kwoty trzeba dodać 6 zł - tyle kosztuje wysyłka listem poleconym, opakowanie itp.).

Jeżeli w grę wchodzi wysyłka poza granice kraju, zważę wybrany przez Ciebie film wraz z opakowaniem i obliczę dokładny koszt przesyłki wg cennika Poczty Polskiej dostępnego w sieci. Numer mojego konta (mBank) i inne potrzebne informacje prześle do Ciebie Allegro w e-mailu informującym o wygranej - nie kasuj go!

Gwarantuję, że wszystkie informacje zawarte w mailu przesłanym przez Allegro są poprawne i aktualne, nie ma zatem potrzeby potwierdzania np. adresu lub numeru konta.

Jeśli przedmiot ma być wysłany na adres inny niż podany przez Allegro, proszę o SZYBKIE przesłanie maila z informacją na ten temat i - oczywiście - nowym adresem.

UWAGA! Niczego nie wysylam za zaliczeniem pocztowym. Z powodu przeprowadzki nie umawiam się też na odbiór osobisty wylicytowanego przedmiotu.

Jeżeli masz pytania, napisz, chętnie odpowiem.

Pozdrawiam serdecznie.

Eksstra