Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DUŻA STARA FRANCUSKA MOSIĘŻNA ŻARDINIERA Z PUTTO.

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 450 zł     
Użytkownik Galerie_Doris
numer aukcji: 2032013738
Miejscowość dolnośląskie
Wyświetleń: 303   
Koniec: 15-01-2012 20:55:39

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
 

.

.

~ Uwaga cacko w naszej galerii ~
Przepiękny stary dekoracyjny i użytkowy przedmiot

DUŻA STARA
MOSIĘŻNA ŻARDINIERA Z PUTTO
~ piękny obiekt z patyną czasu ~
Przepiękna grubo tłoczona ornamentyka i fakt, że przedmiot jest stary, przemawia o jej korzystnych atrybutach
Polecamy kolekcjonerom..

.

Należy pamiętać, urządzając dom w dawnym stylu, że historia winna być naszym sługą, a nie panem. Wnętrze stylowe musi sprawiać nam radość, a jeśli mamy ochotę na zmiany, możemy to zrobić bez stresu, nie obawiając się, że coś zburzymy. Jeżeli nasza estetyka określa nas w takim właśnie wnętrzu stylowym, to zróbmy to, a nasza dusza wzbogaci się o to tchnienie, które decyduje, że nasz dom będzie nas kochał, a my jego.

.


.

Dekoracyjna przepiękna żardiniera mosiężna z Putto. Całość bogato tłoczona w secesyjne ornamenty typowe dla końca XIX i początku XXw. Na uwagę zasługują piękne wykończenia typowe dla okresu secesji - Polecamy Państwu ten wyjątkowy i zapewne jedyny i unikalny przedmiot na allegro!. Gwarantujemy autentyczność przedmiotu. - Wspaniała na oryginalny prezent. Polecamy!.

 

.

waga ok: 2,5-3 kg
wysokość całkowita: 16 cm
szerokość: 36 cm ; głębokość: 19 cm

.

Jeśli masz pytania napisz email - If you have any questions please email - Wenn Sie Fragen haben, bitte email - Si vous avez des questions s'il vous plaît email - Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím email.

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

.
 
 

 
KONTAKT Z FIRMĄ
[email protected]: [zasłonięte]@gmail.com
Telefon kom: +48  /  606-[zasłonięte]-701

Nie odwołujemy ofert !!!

.

REGULAMIN AUKCJI

1.Licytując akceptujesz regulamin zawarty na stronie "o mnie". Bierzesz odpowiedzialność prawną za złożoną ofertę i tym samym zobowiązanie się do uregulowania należności za zakupiony przedmiot. Na wpłatę czekamy 7 dni kalendarzowych .

.

2.Na zakupione u nas przedmioty w aukcji, wystawiamy paragon fiskalny, lub na życzenie fakturę Vat - Marża.

.

3.Wszystkie wystawiane przez nas przedmioty sprzedawane są bez dekoracji.

.

4.Ponieważ priorytetową sprawa jest dla nas zadowolenie klienta, w przypadku wystąpienia uszkodzeń podczas transportu udzielamy pomocy klientowi tak długo, dopóki sprawa nie zakończy się dla niego pomyślnie.

.

5.Preferowaną przez nas formą płatności jest przelew na konto, istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

.

6.Koszt wysyłki za granicę jest inny w zależności od lokalizacji kraju - Shipping cost overseas is different depending on the location of the country - Versandkosten Ausland unterscheidet sich je nach der Lage des Landes - Les frais d'envoi à l'étranger est différente selon l'endroit du pays - Přepravní náklady v zahraničí se liší v závislosti na umístění v zemi.

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.
PRAWA AUTORSKIE
Wszelkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone - bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r

.

DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO PRZEDMIOTU NA NASZYCH AUKCJACH JEST 
DOŁĄCZONY PARAGON FISKALNY LUB FAKTURA VAT-MARŻA