Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Duża secesyjna bomboniera z pawiami zachwycająca

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 890 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2049227200
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 30   
Koniec: 24-01-2012 21:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

ŚWIETNA PORCELANOWA BOMBONIERA


 

 

Tą wspaniałą bombonierę polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu pięknych przedmiotów. Zapewniam, iż przez długie lata będzie ona cieszyć Państwa oczy swym znakomitym kształtem. Ustawiona na stole lub komodzie zachwyci gości, przydając domowi splendoru.

 

Niebywale efektowna duża bomboniera w secesyjnym stylu. Wykonana z jasnej porcelany o krakelurowym szkliwie. Ozdobiona jest ona malowanymi wzorami w postaci kwitnących traw, różowych i pomarańczowych kwiatków oraz kolorowych fruwających motylków. Uchwyty szkatuły tworzą dwa śliczne pawie z brązu. Pokrywka zwieńczona jest cudną kompozycją z przeplatających się, wijących się gałązek z kwiatami i pąkami. Okucie na dole dekoruje subtelny roślinny ornament. Przedmiot ciężki, sygnowany na spodzie, stan bardzo dobry.

 

Bomboniera świetnie się prezentuje, będzie wyjątkowym akcentem wystroju salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Polecam jako wykwintną, stylową i elegancką, a przy tym niezwykle funkcjonalną ozdobę bądź niebanalny prezent.

 

 

WYMIARY:  WYSOKOŚĆ 28 CM,  SZEROKOŚĆ OK. 24 CM,  WLEW 13 CM,  PODSTAWA 12 X 12 CM,  WAGA OK. 2,4 KG.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

 

KONTAKT z nami pod nr tel.  603 [zasłonięte] 903

lub    [zasłonięte]@wp.pl

 

serdecznie  ZAPRASZAMY  NA  INNE  NASZE  AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.