KARMNIKI DLA PTAKÓW-BLIŹNAIKI S.C
Zależnie od wybranej stylistyki ogrodu dobiera się poszczególne elementy wyposażenia, by całości nadać odpowiednią spójność i harmonię aranżacji.
Taki młyn wodny wystarczy podłączyć do pompki i zacznie pracę koło młyńskie, przez które przepływa woda, której szum pozwoli na relaks w ogrodzie.
Oczywiście produkty te, jak i wszystkie w naszej ofercie są zaimpregnowane i zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST MŁYN WODNY
SYMBOL: MWD1
Proszę pamiętać, aby po zakupie wysłać do nas e-mail z informacją o wyborze koloru spośród dostępnych.
Zobacz prace młyna wodnego: "FILM"
ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE
Protokół należy UWAŻNIE PRZECZYTAĆ I CZYTELNIE PODPISAĆ, a następnie przesłać do firmy Wyroby Ogrodowe z Drewna „BLIŹNIAKI” SC. Brak protokołu uniemożliwia pozytywne rozpatrzenie reklamacji z tytułu braków lub uszkodzeń mechanicznych przesyłki.
Kupujący ponadto jest zobowiązany poinformować firmę „BLIŹNIAKI” SC o powstałych szkodach nie później niż w ciągu 72 godzin od momentu doręczenia paczki.
DANE DO PRZELEWU:
NR. KONTA:
67 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]4020002 [zasłonięte] 025151 bank PKO BP
NAZWA:
WYROBY OGRODOWE Z DREWNA "BLIŹNIAKI" S.C. ŁUKASZ MUSIAŁ, TOMASZ MUSIAŁ
ADRES:
Borów Wielki 41 67-124 Nowe Miasteczko
KONTAKT: Tel/fax: 68 [zasłonięte] 08 E-mail: [zasłonięte]@blizniaki-producent.pl
Kupując przez "KUP TERAZ" akceptujesz REGULAMIN obowiązujący na naszych aukcjach.
Sezon wiosna:
BUDKI LĘGOWE