reżyseria:
Sylwester Checinski
obsada:
Bronislaw Pawlik, Marian Opania, Wieslaw Golas, Anna Dymna, Edward Linde Lubaszenko, Mieczyslaw Hryniewicz, Anna Nehrebecka, Władysław Hancza
Opis
Serial telewizyjny utrzymany w konwencji kina drogi, o wątkach od melodramatycznego i komediowego po dramatyczny i sensacyjny. Kierowca bazy transportowej PKS jeździ po całym kraju i spotyka ludzi, którym przychodzi z pomocą. Kiedyś opuścił syna i jego matkę. Pogubił się w życiu - jest pechowcem, ale jednocześnie człowiekiem o gołębim sercu. Można odnieść wrażenie, że wyrusza na trasę tylko po to, by rozwiązywać problemy innych. Ale... odbywa podróż będącą drogą do wewnętrznej przemiany - wierzy, że zdoła naprawić swój błąd.
format obrazu:
4:3, 1,33:1
format dźwięku:
Dolby Digital 1.0 polski
dodatki:
- bezpośredni dostęp do scen
stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. BOX zupełnie NOWY. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysków przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
licencja:
bez licencji do wypożyczania
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
|